Nowe modele, nowy salon i nowe spotkania. Niezaleźnie od temperatury i pory roku, sporo dzieje się we francuskiej motoryzacji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W trójmiejskich salonach Peugeota (J.D Kulej i Intervapo) klienci przymierzają się i zamawiają najmniejsze i najnowsze lwiątko – model 208, który przed Bożym Narodzeniem zaczął być widoczny nie tylko na placach dealerskich, ale także na ulicach. Przy ulicy Miałki Szlak w Gdańsku kształtów nabiera kolejne, trzecie już wcielenie salonu Renault Zdunek. Pod koniec poprzedniego stulecia wydawało się, że bardzo nowoczesny wówczas, futurystyczny salon przetrwa tyle co zamek krzyżacki, przyszła jednak era obiektów wielkich jak dworzec i taki będzie właśnie ten nowy salon francuskiej marki. Skoro jesteśmy przy Renault, warto wspomnieć, że miłośnicy tej marki w ubiegły poniedziałek hucznie żegnali mijający rok. Kolejni zwolennicy francuskich samochodów planują zaś przywitać nowy rok już w niedzielę, w ramach trzeciego, Trzeciego Cyklicznego Spotu Francuskiej Motoryzacji Na Pomorzu. Impreza ruszy o godzinie 15 na Skwerze Kościuszki w Gdyni. 

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem