Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

– Dla Toyota Carter Gdańsk to kolejny rok, kiedy zrealizujemy coraz bardziej ambitne plany sprzedażowe w segmencie nowych samochodów. W tym roku udało nam się także zwiększyć o 150 procent sprzedaż samochodów używanych – mówi Arkadiusz Lelukiewicz, dyrektor handlowy Toyota Carter Gdańsk.

Hitem sprzedaży nowych samochodów jest w roku 2019 nowa Toyota Corolla. Zwłaszcza w odmianach sedan i kombi. Najmłodsi klienci Toyota Carter Gdańsk z upodobaniem sięgają po Aygo oraz Toyotę C-HR. Do grupy samochodów dla młodych dołącza coraz częściej także pięciodrzwiowa Corolla i Lexus UX. Skoro jesteśmy przy Lexusie, obowiązkowo należy wspomnieć o powrocie tej marki pod skrzydła Toyota Carter Gdańsk. Ale droższe modele to nie tylko Lexus, lecz także świetnie sprzedająca się Toyota Camry i Toyota Supra.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.