W księgarniach i wyselekcjonowanych punktach sprzedaży debiutuje siódme już wydanie kalendarza "Moto Pomorze", którego bohaterami są nietuzinkowe pomorskie klasyki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Autorem kalendarza jest trójmiejski fotografik samochodowy, ale nie tylko – Łukasz Boehnke. Zazwyczaj kalendarz dostępny był już w listopadzie. W tym roku pojawił się jednak dwa tygodnie później – ze względu na urodziny syna. Na zawartych w nim 12 zdjęciach zobaczymy między innymi Audi 100 coupe S, Warszawę 223 zakupioną w gdańskim Polmozbycie, następnie sprzedaną do Szczecina po to, by po latach ponownie wrócić w ręce pana Grzegorza z Gdańska, Wartburga 1100, Forda Capri, Opla Recorda, Barkasa oraz inne ciekawe pojazdy, będące w posiadaniu trójmiejskich pasjonatów. Kalendarz trafił na aukcje WOŚP z autografami m.in. Kajetana Kajetanowicza, Tomasza Kuchara, Karoliny Pilarczyk, Wojciecha Chuchała, Krzysztofa Hołowczyca, Łukasza Byśkieniewicza, Mikołaja Marczyka. Kalendarze zostaną podpisane na Moto WOŚP na warszawskim Bemowie i w ekspresowym tempie wysłane na licytację w Gdańsku.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem