Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Toyota Carter Gdańsk obok świetnie sprzedających się nowych Toyot Camry pojawiła się kultowa Camry drugiej generacji (1987-1991). Właścicielka samochodu utrzymuje go w nienagannym stanie, a sam samochód ma tylko 121 627 kilometrów przebiegu. Camry został objęty specjalnym rabatem dla klasyków, dołączając do zabytkowej floty samochodów obsługiwanych przez Toyota Carter Gdańsk.

 Firma Toyota Walder pokazuje luksusowego kampera, zbudowanego na bazie Toyoty ProAce, a w pomorskich salonach Mazdy, prowadzonych przez firmę BMG Goworowski, pojawiły się specjalne stanowiska z technologią Virtual Reality. VR przybliżają nam szczegóły pierwszej w pełni elektrycznej Mazdy MX-30. W wirtualny sposób MX-30 poznać możemy w salonach w Gdańsku, Gdyni i Słupsku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.