Klasyki na Torze i Klasyczne Blokowanie McDonalda w Pruszczu Gdańskim. Za chwile dwie kultowe imprezy motoryzacyjne, skierowane do właścicieli nieco starszych pojazdów
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W najbliższą niedzielę, 19 lipca, na ODTJ w Pszczółkach rusza kolejna edycja "Klasyków na Torze", czyli sportowego ścigania się na czas klasycznymi samochodami. Impreza, organizowana przez ODTJ, wraz z Automobilklubem Morskim, w tym roku wymaga wyasygnowania 300 złotych przedpłaty, lub 350, jeżeli zapłacimy bezpośrednio na torze.

W kolejny weekend, w niedzielę 26 lipca, w Pruszczu Gdańskim rusza tradycyjne, 6 już Klasyczne Blokowanie McDonalda, czyli wolne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji przy kultowym hamburgerze i coca coli. Klasyczne Blokowanie jest imprezą otwartą dla posiadaczy oldtimerów, klasyków i youngtimerów. Start oczywiście w samo południe.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem