Spełniły się zapowiedzi grupy kapitałowej PGD. Przy ulicy Budowlanych powstał serwis samochodów infiniti. Dzieli on obiekt z nowoczesnym centrum sprzedaży sprawdzonych samochodów PGD o nazwie Autopunkt Pewne Używane.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Centrum powstałe przy ulicy Budowlanych to już 11. lokalizacja grupy PGD w Polsce. Obecnie w Gdańsku oferowanych jest 60 samochodów. Wyrosła z Grupy PGD sieć ma oddziały nie tylko w regionach, w których działają salony największej polskiej grupy dealerskiej. Oprócz lokalizacji w Bielsku-Białej, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie są to Rzeszów i Wrocław, a teraz także Gdańsk.

– Klienci coraz chętniej wybierają salony, którym mogą zaufać i które oferują pełny zakres usług świadczonych na poziomie charakteryzującym obsługę w salonach samochodów nowych – mówi Zygmunt Cesnyka, dyrektor sieci Autopunkt. – Wyniki badań trójmiejskiego rynku kazały uznać go za bardzo obiecujący, dlatego zainwestowaliśmy w gdański oddział i szybkie zbudowanie dużego, zróżnicowanego stoku aut – uzasadnia decyzję Zygmunt Cesnyka.

Za stan techniczny i ewentualne doposażenie samochodu odpowiada połączony z Autopunktem serwis Specbox. W nim do dyspozycji klientów są cztery nowoczesne stanowiska serwisowe. Jak zapowiada Zygmunt Cesnyka, firma już w przeciągu kilku tygodni zaoferuje swoim klientom w całej Polsce specjalne pakiety serwisowe.

Autopunkt chce przyciągać klientów nie tylko pewnością pochodzenia, gwarancją przebiegu i sprawdzonym stanem samochodów, ale też kompleksowością usług. Na miejscu można zawrzeć umowy kredytowe, leasingowe oraz ubezpieczeniowe i wyjechać autem z salonu bez konieczności wizyty w urzędzie komunikacji. Nie tylko w czasie wakacji Autopunkt oferuje wakacje kredytowe, ponieważ pierwszą ratę można zapłacić dopiero pół roku po zakupie auta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem