Gdzie się bawić - oczywiście motoryzacyjne? Oto kilka wybranych przez nas propozycji na nadchodzące weekendy. Najbliższa już w niedzielę!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kilkanaście klasycznych samochodów, w tym takie pochodzące sprzed ponad 70 lat pojawi się już w najbliższą niedzielę na gdańskim Dolnym Mieście. Okazją są, połączone tym razem w jedno, dwie cykliczne imprezy „To Ostatnia Niedziela” i „Retro Dolne Miasto”, odbywające się w Fabryce Karabinów. Oprócz samochodów retro i wielu innych atrakcji magnesem przyciągającym na wydarzenie będzie specjalny targ śniadaniowy.

Tydzień później, 6 września, ODTJ Pomorze zaprasza na grupowe szkolenie motocyklowe, 12 września na Żuławach ruszy rajd turystyczny, a 20 września szykuje się kolejne Klasyczne Blokowanie McDonaldsa. Tym razem w Elblągu. Połączone z inauguracją miniwystawy gadżetów związanych z elbląską marką Komnick.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem