Prezentowane pod koniec roku nowości zawsze podkręcały sprzedaż. To szczególnie ważne w tym roku. Nic dziwnego, że każdy chce pokazać coś naprawdę wyjątkowego.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mamy kilka kolejnych, salonowych nowości! Najważniejszą z nich jest z pewnością pojawienie się w trójmiejskich salonach Mercedesa modelu „S”. My mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej eksponowanemu w salonie BMG Goworowski modelowi S 400 d 4MATIC w najczęściej zamawianej odmianie long, za ponad 700 tys. zł. Najbardziej zinformatyzowany i zarazem inteligentny seryjny Mercedes, wyposażony w trzylitrowego diesla o mocy 330 KM pali zaledwie 7,5 litra oleju napędowego na 100 kilometrów, a sprint do setki zajmuje mu 5,4 sekundy.

Kolejna  nowość segmentu premium to BMW X7 Dark Shadow Edition, które powstało zaledwie w liczbie 500 egzemplarzy. Taki samochód możemy zobaczyć w Bawarii Motors Gdańsk.

Limitowany X7 w Bawaria Motors
Limitowany X7 w Bawaria Motors  Bawaria Motors

W nieco niższym segmencie, przedstawiciele Toyota Carter Gdańsk zapowiadają pojawienie się w ofercie dwóch limitowanych odmian modelu C-HR – GR Sport, inspirowaną ognistymi modelami z linii GR oraz barwami TOYOTA GAZOO Racing i luksusową Executive, oferującą ciekawe kompozycje dwukolorowego nadwozia, nowe 18-calowe felgi aluminiowe, a także opcjonalną tapicerkę Leather Beige dostępną w pakiecie VIP.

Toyota C-HR teraz także w bardziej bojowej odmianie GR
Toyota C-HR teraz także w bardziej bojowej odmianie GR  Toyota

Tymczasem w Nissanie już wkrótce będziemy mogli wypożyczyć sobie w wynajmie długoterminowym model E Voltia. W ramach miesięcznej opłaty firma wynajmująca otrzymuje gotowy do użytkowania pojazd, którego utrzymaniem zajmie się wynajmujący. Nissan e-NV200 XL Voltia w wersji Acenta, wyposażony w akumulator 40 kWh, dostępny jest w dwóch pakietach: podstawowym i rozszerzonym. Okres finansowania w obu wariantach obejmuje 60 miesięcy, a opłaty miesięczne wynoszą odpowiednio 2 207 zł i 2 708 zł*. Umowa obejmuje komplet opon zimowych, samochód zastępczy oraz ubezpieczenie OC, AC i NNW z obsługą likwidacji szkód. Z możliwości Nissana e-NV200 XL Voltia korzystają m.in. DHL France, DPD Slovakia, DPD Czechia, GLS Germany, Post NL Netherland, czy polski InPost, a to tylko niektóre przykłady z europejskiego rynku.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Piękne to X7, widziałam na żywo w Bawarii, ten lakier robi niesamowite wrażenie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0