Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra także trójmiejsko i motoryzacyjnie. Zobaczcie, gdzie i w jakim repertuarze.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dojechała w tym roku do Rusocina. Na tamtejszym Autodromie w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Zespole Szkół Rolniczych w Rusocinie, gdzie w głównym budynku szkoły będzie znajdował się punkt, w którym możecie wrzucić datek do puszki WOŚP, będzie można nabyć gadżety tegorocznego finału WOŚP, obrazy i albumy wystawione przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Pruszczu Gdańskim, zwiedzić tereny naszej szkoły, skosztować pysznego ciasta i zobaczyć inne atrakcje. Będą także przejażdżki samochodami rajdowymi Automobilklubu Morskiego.

Z kolei przy Stadionie Gdańsk zorganizowana zostanie wielka samochodowa "ściskawa". Pierwsze takie wydarzenie odbyło się dwa lata temu podczas finału WOŚP w Gdańsku. Polegało na tworzeniu wielkiego serca ze stojących obok siebie osób. Tym razem serce utworzą samochody. Kolejne ważne wydarzenie to sesje doskonalenia jazdy na Autodromie Rusocin, dochód z których przeznaczony jest na WOŚP, oraz tradycyjnie Moto WOŚP, zorganizowany przez trójmiejskie grupy motoryzacyjne, który zebrał już prawie 5 tys. zł.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem