Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W pomorskich salonach Mazdy, prowadzonych przez firmę BMG Goworowski 14 czerwca ruszają Mazda Experience Days, które skierowane są do osób poszukujących samochodu na wakacje. Z tej okazji dodatkowo przygotowano ofertę Mazda Last Minute, specjalny program jazd testowych i inne, dodatkowe atrakcje.

Przejażdżka po torze

Z kolei w Toyota Carter Gdańsk także w poniedziałek ruszają otwarte dni Toyota Gazoo Racing, podczas których, oprócz możliwości zapoznania się z najbardziej usportowionymi wersjami najnowszych modeli Toyoty, oznaczonych kryptonimem „GR", będzie można wziąć udział w konkursie, którego zwycięzca będzie miał możliwość przejażdżki sportową Toyotą Suprą GT4.

Tą Suprą GT będzie się można przejechać po torzeTą Suprą GT będzie się można przejechać po torze Materiały prasowe

 Remake kultowego Mach 1

Skoro jesteśmy przy samochodowych sportowcach, koniecznie należy wspomnieć o pojawieniu się w Trójmieście dostępnego od tego roku Remake'u legendy, czyli Fordzie Mustangu Mach 1. Pod maską muskularnego sportowca dostępny jest 460-konny 5-litrowy silnik V8. Moc maksymalna jest osiągana przy 7500 obr./min, a maksymalny moment obrotowy 529 Nm przy 4600 obr./min. Samochód został oczywiście uzbrojony w limitowane dodatki. Ma też zmieniony wygląd. Auto możemy zaś oglądać w firmie Euro Car, będącej autoryzowanym dealerem Forda.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.