Na tę decyzję czekało wielu aktywnych miłośników sportów motorowych! Toyota zwiększyła pulę egzemplarzy portowego GR Yarisa przeznaczonego na polski rynek. Większa dostępność ognistej Toyoty to nie koniec sportowych nowości z rynku. Mamy coś jeszcze, czym pochwaliła się Cupra.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Limitowany GR Yaris rozchodził się w Polsce już dwa razy na zapisy i bez zastanawiania się. Można śmiało powiedzieć, że jest to samochód sprzedający się jak niegdyś produkty spod lady. Dotąd łącznie polscy kierowcy kupili lub zarezerwowali wszystkie 752 egzemplarze GR Yarisa. W związku z tym Toyota Motor Corporation podjęła decyzję o przedłużeniu jego dostępności do końca 2022 roku. Polska jest jednym z rynków, na których GR Yaris odniósł ogromny sukces, dlatego polscy klienci również będą mieli jeszcze okazję kupić ten samochód. - Klienci przywitali kolejną transzę z takim samym zainteresowaniem jak dwie poprzednie. Samochody trafią do tych, którzy nadal na nie czekali – mówi Arkadiusz Lelukiewicz z Toyota Carter Gdańsk.

Cupra Formentor 310 KM
Cupra Formentor 310 KM  Bartosz Gondek

Sukces i kolejna transza GR Yarisa to jedna ognista nowość z rynku motoryzacyjnego. Fanów Cupry Formentor ucieszy fakt, że pod koniec tego roku do sprzedaży trafi limitowany model VZ5. Tylko 7000 sztuk będzie kryło pod maską silnik 2,5 l o mocy 390 KM (480 Nm) pozwalający się rozpędzić do 250 km/godz., a do 100 km/h przyspieszać w 4,2 sekundy. Trzeba przyznać – robi wrażenie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem