Podczas przeprowadzonej w piątek akcji ruchu drogowego, wejherowscy policjanci wspólnie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku wykorzystali bezzałogowy statek powietrzny!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

 Podczas piątkowej akcji policjanci wejherowskiej drogówki przy udziale policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wykorzystali bezzałogowy statek powietrzny. Policyjny dron latał nad skrzyżowaniem drogi krajowej nr 6 oraz Osiedlowej w Bożympolu Wielkim. Podczas nagrań z powietrza nadzorem objęci zostali kierowcy, którzy wyprzedzali na przejściu dla pieszych, nie stosowali się do sygnalizacji świetlnej, przejeżdżali podwójną linię ciągłą czy też przewozili w niewłaściwy sposób zabezpieczony ładunek. Poprzez te działania policjanci dbali o bezpieczeństwo, eliminując niebezpieczne zachowania kierowców. Kierowcy popełniający wykroczenia musieli liczyć się z poniesieniem konsekwencji.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem