British Automotive Gdańsk, a teraz także Grupa Zdunek? Rosnąca sprzedaż Jaguara i Land Rovera oraz zmiana importera brytyjskich marek sprawiły, że na pomorskim rynku ma się pojawić nowy dealer obu marek.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nowy salon i serwis jaguarów i land roverów ma powstać w dawnym salonie BMW, obok salonu Renault na Miałkim Szlaku w Gdańsku. Docelowo planowana jest budowa nowego obiektu, ale gdzie i kiedy, tego jeszcze nie wiadomo. Nowy dealer ma rozpocząć działalność na przełomie roku. Nie zmienia się pozycja dotychczasowego przedstawiciela Jaguara i Land Rovera – firmy British Automotive Gdańsk, która rok temu ukończyła budowę nowego obiektu przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku i która z roku na rok zwiększa swoją sprzedaż na rynku, który de facto zbudowała. Tutaj atutami będą, oprócz pięknego i przestronnego obiektu, także dedykowany serwis i wieloletnia praca z samochodami obu marek.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem