Zabytkowy krajobraz po pandemii to wielkie obudzenie się wielu imprez. Nie tylko w Trójmieście, ale także w całej najbliższej okolicy.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jeszcze dobrze nie minęły echa elbląskiego Klasycznego Blokowania Mc Donalda, a już kilkadziesiąt kilometrów od Trójmiasta, a więc w idealnej odległości dla klasyka, mamy kolejną imprezę. To Karsiński Rajd Weteranów Szos, który uzupełnia koronę kociewskich spotkań klasyków – w Bobowie, Starogardzie i Tucholi. Karsiński Rajd Weteranów Szos to impreza nie tylko ciekawa, ale także bardzo malownicza. Baza rajdu położona jest nad malowniczym jeziorem, a organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla dzieci. Nie zabrakło też parady na trasie Wiele – Karsin – Wiele. Tegoroczny zlot to przede wszystkim ogromna liczba motocykli. Parada ciągnęła się na długość kilku kilometrów, a jej uczestnicy mówili, że z pewnością za rok wrócą na Kociewie.

To już było. A co dalej? Już wkrótce, 29 sierpnia, czeka nas I Ogólnopolski Zlot BMW na Pomorzu. Nieco wcześniej, 26 i 27 sierpnia, na Helu, odbędzie się parada pojazdów historycznych w ramach D Day Hel. W ostatni weekend sierpnia pojawi się na Pomorzu także She Is Mercedes.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem