Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W gdańskim AMG Brand Center Witman odbyło się uroczyste wodowanie dwóch bardzo oczekiwanych modeli - AMG SL 63 i AMG EQS 53.

Mercedes AMG SL 63 w AMG Brand Center WitmanMercedes AMG SL 63 w AMG Brand Center Witman Witman

Wydarzenie miało bardzo odświętną oprawę, a premierze modelu SL towarzyszył statyczny pokaz klasycznych generacji tego modelu od 190, jeszcze z lat 50. XX wieku.

Gdański pokaz dwóch specjalnych Mercedesów odbył się tuż po pokazaniu w Warszawie przez polski odział Rolls-Royce'a najnowszego modelu Rolls-Royce Black Badge Ghost. W tym miejscu warto przypomnieć, że polski oddział Rolls Royce'a bardzo dobrze radzi sobie także na naszym rodzimym rynku, a autor prezentowanego zdjęcia, Kacper Szczepański, swoją karierę rozpoczął właśnie w Trójmieście.

Rolls-Royce Black Badge GhostRolls-Royce Black Badge Ghost Kacper Szczepanski

Grupa Auto Fus, która reprezentuje w naszym kraju interesy królewskiego RR, opiekuje się także nad Wisłą marką Mc Laren. Na głównym zdjęciu mogą Państwo zobaczyć Mc Larena 720S w zindywidualizowanym pakiecie, po raz pierwszy zamówionym przez klienta w naszym kraju.

Unoszone drzwi to znak rozpoznawczy nie tylko Mc Larena, ale także kolejnego supersportowca, którego możemy już oglądać tak w salonie, jak i u wybranych szczęśliwców.

Maserati MC20Maserati MC20 Bartosz Gondek

To Maserati MC20. Tutaj ustrzelone w salonie Maserati grupy Chodzeń, która zapowiedziała pojawienie się z czasem Maserati także obok inwestycji tej grupy, która realizowana jest obecnie w Kowalach.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.