Koniec roku i dwa ważne, motoryzacyjne kalendarze. W dodatku lokalne. W grudniu możemy przyjrzeć się bliżej nowemu kalendarzowi BMG Goworowski, który - jak co roku - współtworzył znany trójmiejski fotograf Ivo Ledwożyw. Drugi to Moto Pomorze Łukasza Boehnke, pełny naprawdę starych samochodów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Motywem przewodnim edycji kalendarza BMG 2022 są, oprócz najnowszych mercedesów, także rodzime, kaszubskie pejzaże, w które po mistrzowsku wkomponowują się samochody. Diler jak co roku przeznaczy pulę na wsparcie WOŚP, dlatego każdy chętny będzie mógł wylicytować zarówno kalendarz ścienny, jak i kompaktowy rozmiar biurkowy, do czego serdecznie zachęca.

Smart i kalendarz BMG Goworowski 2022
Smart i kalendarz BMG Goworowski 2022  Ivo Ledwożyw

Kalendarz BMG Goworowski2022
Kalendarz BMG Goworowski2022  Ivo Ledwożyw

Kalendarz BMG Goworowski 2022
Kalendarz BMG Goworowski 2022  Ivo Ledwożyw


Kalendarz BMG to limitowane dzieło sztuki, przeznaczone dla klientów firmy oraz przyjaciół stacji.

Na wolnym rynku możemy już kupić kalendarz Moto Pomorze autorstwa Łukasza Boehnke. Wewnątrz wydawnictwa znajdziemy 12 pomorskich klasyków, które wcześniej w kalendarzu nie bywały i które w tym roku wydają się zdecydowanie starsze, niż miało to miejsce w poprzednich edycjach wydawnictwa. Także tutaj, jak co roku, jeden egzemplarz z podpisami motoryzacyjnych celebrytów trafi na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Moto Pomorze 2022
Moto Pomorze 2022  Łukasz Boehnke

Moto Pomorze 2022
Moto Pomorze 2022  Łukasz Boehnke

Moto Pomorze 2022
Moto Pomorze 2022  Łukasz Boehnke

Moto Pomorze 2022
Moto Pomorze 2022  Łukasz Boehnke

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem