Motobazar i Rozpoczęcie Sezonu Klasyczne. Już jutro w Gdańsku i Toruniu odbędą się dwa duże wydarzenia związane z kilkudziesięcioletnią motoryzacją.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jeden dzień - najbliższa niedziela i dwa duże wydarzenia związane z klasyczną motoryzacją. W Gdańsku przy bursztynowym stadionie - Rozpoczęcie Sezonu Klasycznie 2022, będące kontynuacją tradycji zapoczątkowanej wiele lat temu przez Trójmiasto Klasycznie. Choć jutro nie ma być zbyt ciepło, a drogi posypane są solą, możemy spodziewać się dużej liczby samochodów, Ci, którzy udadzą się do Torunia, zaliczą z pewnością Motobazar, na którym - oprócz bogatej oferty części, akcesoriów i drobiazgów związanych ze starą motoryzacją - pojawią się także klasyczne samochody. Tegoroczne rozpoczęcie sezonu na klasyki można nazwać symbolicznym, ponieważ wielu właścicieli takich aut dawno już nie wytrzymało i już jakiś czas temu wyruszyło na drogi, nie bacząc na temperaturę i warunki drogowe.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem