Elektryczne SUV-y Mercedesa, klasycznie w這ska Tonale i Corolla Cross. W natarciu znowu SUV-y. Kompaktowe, ale nie tylko.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Po długim oczekiwaniu u dealerów Alfy Romeo pojawił się model Tonale. Nowy włoski SUV, o którym sporo już pisaliśmy, jest nie tylko naprawdę piękny, ale także całkiem spory – niewiele mniejszy od modelu Stelvio. Podstawowa odmiana Tonale kosztuje157 tys. zł, a za 182 tys. zł można mieć samochód w zasadzie kompletny, taki, jaki widzieliśmy w firmie Auto Plus w Gdańsku. Warto też wspomnieć, że w ofercie pojawiła się hybryda, która kosztuje minimum 187 tys. zł.

Alfa Romeo Tonale
Alfa Romeo Tonale  Bartosz Gondek

Zelektryfikowane są także kompaktowe SUV-y Mercedesa, czyli EQA, EQB i EQC, którym mogliśmy się przyjrzeć bliżej, wraz z flagowymi elektrykami Mercedesa – EQE, EQS i EQV, podczas tradycyjnego EQ Tour, jaki zawitał do firmy BMG Goworowski. Co ciekawe, właśnie te kompaktowe SUV-y wzbudzały największe zainteresowanie klientów. Choć najwięcej zachwytów wzbudzały oczywiście EQE i EQS.

Lexus RX Final Edition dostępny jest w zasadzie od ręki
Lexus RX Final Edition dostępny jest w zasadzie od ręki  Materiały Prasowe

Dealerzy Toyoty zachęcają z kolei do zapisywania się do internetowej kolejki na Toyotę Corollę Cross. Pierwsi szczęśliwcy otrzymają samochód jeszcze w tym roku. Jak dowiedzieliśmy się w Toyota Carter Gdańsk, znacznie szybciej można odebrać Lexusa RX z serii Final Edition, dostępnego już od 237 tys. zł. Ten samochód będzie nasz już w wakacje.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem