Koniec wakacji to wzrost liczby dziejących się wokół nas nietypowych akcji promocyjnych z dziedziny szeroko pojętej motoryzacji. W salonie firmy Zdunek bawili się właściciele modeli "M", na Półwyspie Helskim ze ściany patrzy na nas Mercedes, a w salonach pojawiają się nowe supermodele tej marki.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W maju tego roku świętowaliśmy 50. urodziny BMW z „M" na masce. Z tej okazji pod salonem BMW Zdunek zaparkowało 30 samochodów BMW „M" poruszających się po Trójmieście. Jak dowiedzieliśmy się u tego trójmiejskiego dealera niemieckiej marki, urodzinowe BMW M Cars & Coffee to pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie spotkanie tego typu z bawarską marką.

BMW stawia na kawę, a Mercedes maluje mural na jednym z pensjonatów stojących przy drodze z Chałup do Władysławowa.

Mural Mercedesa przy drodze na Hel
Mural Mercedesa przy drodze na Hel  Mercedes

Bohaterem muralu jest najnowsza klasa „T". A przy pomocy specjalnego kodu QR dostaniemy dodatkowo kilka godzin muzyki.

Nowy AMG Mercedes GT 63 S E PERFORMANCE
Nowy AMG Mercedes GT 63 S E PERFORMANCE  BMG Gorowowski

Jak muzyka brzmi także najnowszy Mercedes AMG GT 63 S E Performance, którego możemy zobaczyć w BMG Goworowski. To pierwsza hybryda typu plug-in o wysokich osiągach, legitymująca się mocą systemową 620 kW (843 KM) i maksymalnym systemowym momentem obrotowym przekraczającym 1400 Nm. Nie ma co – robi wrażenie. Dodatkowo w przyszłym tygodniu BMG Goworowski zaprasza na premierę nowego AMG Mercedesa SL.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem