W Gdańsku elektryczne Renault, a w Gdyni topowy Mercedes. Po wakacyjnej przerwie trójmiejska motoryzacja rozpoczęła wiosenną rozgrzewkę.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wtorek i środę na dziedzińcu Forum Gdańsk rozłożyło się elektryczne Roadshow Renault. Młodzi sprzedawcy w czarnych, firmowych kurtkach zachęcali do przejażdżki najnowszą gamą hybrydowych i elektrycznych Renault, w tym najnowszym modelem Renault Megane E-Tech, czyli całkowitym elektrykiem, dysponującym zasięgiem nawet 450 km.

Nowy Mercedes AMG SL w BMG Goworowski
Nowy Mercedes AMG SL w BMG Goworowski  Bartosz Gondek

Z kolei w Gdyni, w firmie BMG Goworowski zaparkował Mercedes AMG SL Roadster, w wersji 63, czyli z silnikiem V8 i napędem 4matic+. Cena takiego egzemplarza to niemal milion złotych. Mercedes podkreśla, że jest to powrót do korzeni. Stąd między innymi miękki dach. Bezpośrednią konkurencją może być między innymi Porsche 911 GTS Cabrio.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem