Nowy salon Mazdy, jedyny Opel i prawie pół tysiąca motocykli BMW. Dzieje się przy Miałkim Szlaku w Gdańsku.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jeszcze kilka lat temu, kiedy dealerski świat wynosił się w Gdańsku na Obwodnicę, wydawało się, że salony postawione chwilę wcześniej przy ulicy Miałki Szlak, odcięte od wyjazdu na Warszawę, umrą śmiercią naturalną. Tymczasem budowa Trasy Sucharskiego i tunelu pod Wisłą sprawiła, że przeżywają drugą młodość. Północną pierzeję ulicy, na której dotąd stał salon Forda firmy Big Autohandel i Mercedesa firmy BMG Goworowski, uzupełnił otwarty właśnie salon Mazdy, także należący do firmy BMG Goworowski. Znajdujące się po drugiej południowej stronie Motor Centrum utrzymało salon Opla, stając się jedynym operatorem tej zasłużonej marki w trójmieście.

Motocykle dla policji sprzedane przez firmę Zdunek
Motocykle dla policji sprzedane przez firmę Zdunek  BOZECKI ANDRZEJ/Zdunek

To nie koniec. Firma Zdunek, posiadająca właśnie na ulicy Miałki Szlak nowoczesny kompleks salonów, sprzedała właśnie polskiej policji 478 motocykli BMW R 1250 RT!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem