Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zdjęcia fundamentów z 10 różnych pozycji. Brakuje mi jeszcze zdjęcia koparki od spodu i selfie z łopatą.
  już oceniałe(a)ś
  39
  0
  Trochę za duże toto jest, nie pasuje do ładnych peronów ani zabudowy wokół. Projektanci zrobili zdjęcie starego dworca i powiększyli go x20, malując elewacje na inny kolor dla niepoznaki.
  już oceniałe(a)ś
  17
  4
  klockek w miescie z 20 lat zeszlego wieku. lol. Perony sa ladne, wejscia do wyczyszczenia, ale PRL'2 czy PRL 1 do h...a robi
  już oceniałe(a)ś
  14
  4
  Ma Gdańsk swoją stodołę (ECS), teraz buduję swoją stodołę Sopot. Teraz widać taki "trynd", może kiedyś architekci zastąpią sołtysów, tylko to potrwa.
  @rezun-one moze napisz co widzialbys zamiast tego projektu? Kolejne gó... w stylu Sopockim? Hotel Rezydent wystarczajaco straszy, kolejna pomylka jest na dole m. cassino. Podoba ci sie taki styl? to zakladaj cylinder i wsiadaj do bryczki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  Bzdury piszesz. Właśnie inwestycja jak najbardziej na miejscu. Przypomnij sobie jak wyglądał stary dworzec i okolice.
  @mar.rod81 Nie jestem z Trójmiasto, ale z tego, co pamiętam budynek dworcowy był zupełnie nijaki, jego jedynym plusem było to, że pełnił rolę poczekalni i hallu kasowego. Poza tym to był jakiś nihilizm estetyczny i użytkowy. No i jeszcze było jakieś zapyziałe dojście do przejścia podziemnego, też zresztą zniechęcającego.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Nie wiem, kto pozwolil na to, zeby tak zeszpecic to piekne miasto...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1