Więcej
  Komentarze
  Wszyscy którzy głosowali na PiS powinni powstrzymać się od używania w ich leczeniu tego sprzętu . Mogą poprosić o pomoc księdza
  @hamhung wszystko pięknie, tylko nikt nie policzył ile z WOŚP poszło kasy na wyskoki Jurasa. na zakup sprzętu nie idą darowizny, odpisy podatkowe, nawiązki sądowe i sprzedaż fantów, na zakupy idzie zaledwie ok 60% zebranej kasy. myśleć zwierzaki
  już oceniałe(a)ś
  7
  42
  @ali55 to raczej normalne że na zakup nie idzie wszystko, fundacja musi się utrzymać, zorganizowanie takiego przedsięwzięcia też kosztuje, ale to się nazywa INWESTYCJA. Niektórzy nie potrafią najprostszych mechanizmów zrozumieć.Poza tym skąd masz informację że 60%? Raport dotyczący zeszłorocznej zbiórki wskazuje zupełnie co innego, na korzyść WOŚP. A Ty? ile swoich zarobków przeznaczyłeś na pomoc innym? 1% chociaż?
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  @hamhung Wlasnie dzieki pojmowaniu religii i zawłaszczeniu przez Kosciół wiary w Boga (i nie tylko Kosciol, ale wszelkie religie ktore zeby miec profity zrobily sie panstwowe zgodnie z zasada: Koscioly bogate, a panstwo biedne) mielibysmy najwiekszy odsetek gluchego spoleczenstwa,ale za to wierzacych w Kosciol (nie Boga) !
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  A może by tak GW pokazała sprzęt zakupiony przez posła Piętę tak dla odmiany?
  @zylioner Głupek pięta (celowo z małej litery) pochodzi z mojego okręgu wstyd że kandydują takie osoby, wstyd że są tacy ludzie którzy jeszcze swoje debilne wywody próbują zniszczyć coś co robi tyle dobrego dla naszych wszystkich dzieci. Jego wywody mają też i dobre strony bo wiele ja też osób wrzuci więcej niż zwykle wrzucą, bo mogą, bo chcą, bo czują że to pomaga dzieciakom, a pan pięta może nas wszystkich pocałować w cztery litery.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @evo911 A dałbyś mu swoją doopę do całowania?? Ja bym się bał że może mnie zarazić wścieklizną , lub odgryzie kawałek i zje.
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  @zylioner Chodzi ci o sprzęt podsłuchowy, modlitewny, czy ten do oglądania pornoli?
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @zylioner Popieram całym sercem. Dobrze by było, gdyby wybraniec narodu mógł się wykazać swoimi osiągnięciami...
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Raz w roku płacę 20 złotych na WOŚP... I z tego są te wszystkie szpitalne cudeńka... Co miesiąc płacę 280 na ubezpieczenie zdrowotne i... na co idzie ta kasa? Leczę się prywatnie.
  @Przemysław Nowak Brawo,lepiej nie mogłeś to ująć.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @Przemysław Nowak Z całą sympatią do WOŚP ale to co piszesz to populizm. Sprzęt z serduszkiem stoi w jakimś budynku, w otoczeniu jakichś sprzętów, obsługiwany przez jakichś ludzi i za to wszystko dookoła jednak płaci NFZ m.in. z Twoich 280 zł miesięcznie. Kasa, jaką ma NFZ jest skończona, potrzeby zdrowotne ludzi nie - nie ma bata, żeby tej kasy wystarczyło na wszystko, aczkolwiek pewnie dałoby się tym lepiej zarządzać.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Zapomnieliście ,że dzięki Owsiakowi jesteśmy jedynym krajem diagnozującym głuchotę u najmniejszych dzieci :)
  @puzonik48 I te fakty sa wazne... Panstwo polskie jest tak nieudolne (dzieki politykom własnie i to nie tylko PiS, ale i wczesniejszych) i kiepsko zarzadzane ze nigdy takiego sprzetu czy badan by nie wdrozylo.
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  @tedek1 Państwo polskie jest ubożuchne ,niestety włodarze od 30 lat dbają bardziej o zasobność Watykanu i jego wysłanników ,niż o zdrowie i dobrobyt obywateli :(Jak trudno jest przeprowadzić taki program o którym pisałam świadczy fakt ,że żadne inne państwa ,nawet bogate nie mogą pochwalić się takim sukcesem :)Co do reszty to żeby dostosować najważniejsze jednostki służby zdrowia do stanu wymagalności przez UE ,państwo musiało na to wydać około 13 miliardów złotych.A składeczki niewielkie płacimy ale wymagania mamy królewskie :(
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @puzonik48 chyba jeszcze jednak jest kilka krajow , w ktorych bada sie otoemisje , np niemcy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  sprzetu byloby jeszcze wiecej gdyby z budzetu nie poszlo 180 mln zł na Swiatowe Dni Młodziezy Katolickiej, a moze i jeszcze wiecej jakbysmy podliczyli koszty samorzadu miasta Krakowa, Policji,i innych sluzb pracujacych w czasie tych DNi.
  @tedek1 Dołóż do tego finansowanie zachcianek Rydzyka , gdzie PiS dzielcy ładują grube miliony z naszych podatków, nie wspomnę tu o tym kryminogennym ,,funduszu kościelnym".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawy jestem ile płacą pisiory tym gnidom ubliżającym Owsiakowi? Co wy gnoje zrobiliście dla innych ludzi. Mam nadzieję, że udusicie się tymi groszami za te godne pożałowania komentarze.
  już oceniałe(a)ś
  60
  5
  A co mamy z PiS? Z PiS mamy Pawłowicz,Pietę,Kurskiego ,Waszczykowskiego,Ziobrę i obciach na cały świat.
  @klara551 Dołóż Szydłową z Dudą do tego szemranego towarzystwa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Co tu porównywać i Jurek i Jarek działają mniej więcej od 25 lat a wyniki, no cóż, sami widzimy. Jeden konsekwentnie pomaga ludziom tak jak drugi tym ludziom szkodzi. Po owocach poznacie jego... Jurek SZACUN Jarek idź w PISdu.
  już oceniałe(a)ś
  32
  1