Więcej
  Komentarze
  Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi sprawę handlu koszmarnymi pamiątkami / rodem z Chin / w przejściu przez Złotą Bramę....Kto dał zezwolenie na postawienie tam tych kompromitujących straganów? Omawiane w artykule "reklamy" w porównaniu z tymi straganami na początku "salonu Gdańska to dopiero jest "wiocha". Obiło mi się o uszy, że zgodę na ten handel wydał właściciel Złotej Bramy, czyli Stowarzyszenie Architektów Polskich......Nie chce mi się w to wierzyć, chociaż często polska architektura we współczesnym wydaniu kojarzy się niestety z ...kiczem.
  @krzysztof_57 uwierz. Jest dokładnie tak, jak Ci się obiło
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @krzysztof_57 Sprawdzimy to i opiszemy w GW Trójmiasto.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Gość: Krzysztof Katka Dziękuję za zainteresowaniem się tym tematem. Będę oczekiwał z ciekawością na rezultaty Pana "śledztwa" poz.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @krzysztof_57 Tak, to niestety prawda. Wiem z pewnego źródła, że za handel w Złotej Bramie odpowiada SARP. Mam nadzieję, że wkrótce Gdańsk uwolni się od takich problemów. Dziennikarze do piór! ;-)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Do pełni szczęścia brakuje tylko uporządkowania kwestii ulicznych grajków oraz samozwańczego pirata.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  I bardzo dobrze!!! - wreszcie będzie porządek i ład :-)
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Może tez panowie zajeli by się tym paskudstwem które sobie Lotos (niestety na własnej działce) postawił przy wjezdzie do Gdańska od strony Warszawy. Ludzie (i ci od reklam) - ogarnijcie sie - dlaczego chcece życ w takim chlewie upstrzonym reklamami na każdym kroku!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  Łatwiej ściągnąć lody od obywateli niż zrobić czystkę w administracji. Ostatnio likwiduję się dużo ale to co jest kulą u nogi społeczeństwa dobrze się ma ;)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  A to pismo to - przepraszam - do loda napisali, że na nim nakleili? to niech lód przejdzie sobie sam w inne miejsce. Śmieszni Ci urzędnicy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  "nieruchomościach stanowiących własność skarbu państwa"? ...czyli naszego skarbu. Jak ładne to zostawić, jak brzydkie to poprawić.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Przypominam wszelkiej maści "urzędnikom", Skarb Państwa to Ja jestem i należy mnie się słuichać. Zatem nakazuję wam urzędnicy, to mnie się podoba i ma tak być.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0