Więcej
  Komentarze
  G... z trawnika w ogóle wychodzi najtaniej. Chleb za 1.50 zł, 30 trujących jaj w cenie 6 gatunkowych, kiełbasa poniżej 10 zł/kg i pomidory 5 zł/kg w marcu. Życzę SMACZNEGO i dużo zdrowia! "Przecież to się nie da jeść", cytując klasyka.
  @beaviso masz rację bracie , a ,,gó... z trawnika,, to kwintesencja buractwa i chamstwa Polaćków .
  już oceniałe(a)ś
  25
  16
  @mistermadmat Nie mylcie się bracia, nie ma ekologicznego żarcia bo 90% powierzchni pól uprawnych na planecie jest zanieczyszczone chemikaliami bo nawozy to chemia, a nie naturalny nawóz. To po co mam przepłacać za drogie gó....
  już oceniałe(a)ś
  14
  7
  To nie jest ranking gdzie iść ale gdzie NIE IŚĆ, z powodu sprzedawania szajsu pod nazwą produktu. Dajmy na to Jajka 30 sztuk - 9,87 zł - chyba klasy 3 ... tysiące. Jajko za 33 grosze? Chyba z Chin Chleb - 1,2 do 1,60 zł - ile chleba, a ile spulchniaczy? Biała kiełbasa 1 kg - 8,98 zł - Hello, czy tu jest mięso? itd. Nie kupujcie najtańszego gówna - nie ma w nim tego produktu, którego szukacie.
  @2random Niektórzy w ramach oszczędzania gotowi są otruć siebie i rodzinę skoro jest popyt na takie ścierwo
  już oceniałe(a)ś
  19
  13
  @2random Po ostatniej ,,wielkiej,, podwyżce rent i emerytur (28,76 zł/m-c netto), emerytów po opłaceniu wszystkich należności i wykupieniu leków stać tylko na zakup tego najtańszego gówna, bo na droższe nie stać ich.
  już oceniałe(a)ś
  39
  8
  Plujecie na markety, a jaką mam pewność, że jajka na targu są ok? Też mają trójki na skorupach, na bank są kupowane... w marketach ;)
  @luna_76 proceder jest taki, że co sprytniejsi handlarze zmywają pieczątki, i udają że mają jaja od szczęśliwych kur:)
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  @luna_76 Istnieją hurtownie nabiału ,można kupować też bezpośrednio u producenta.
  już oceniałe(a)ś
  12
  2
  @xl12 A producent to u kogo kupuje?
  już oceniałe(a)ś
  16
  3
  @szary212 Od "szczęśliwych kur" lepiej nie kupować, bo można się zatruć salmonellą i zarazić chorobami przenoszonymi przez ptaki. Klatkowe są najbezpieczniejsze.
  już oceniałe(a)ś
  6
  9
  Wszyscy tu zachowują sie tak jakby nie mieli wyboru i musieli kupować żywność w marketach, i z tego powodu mają pretensje , tylko do kogo? Czy jest jakiś nakaz kupowania w np. Biedronce czy Lidlu? To jest chore.
  już oceniałe(a)ś
  55
  3
  Biała kiełbasa poniżej 20+ zł to nie kiełbasa, ale wyrób kiełbasopodobny, którym psa bym nie nakarmił, bo szkoda psa.
  Ranking Wielkanoc 2015. Gdzie rośnie dobry szczaw, a gdzie najłatwiej o mirabelki?
  już oceniałe(a)ś
  6
  12
  @proz Pytałeś psa o zdanie?
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @proz a gary poniżej 20 tysięcy to nie gary... pozdrów mamusie, kurzy móżdżku dla którego cena, a nie faktyczny skład takiej kiełbasy jest wyznacznikiem do kupna... hahah
  już oceniałe(a)ś
  6
  8
  @alien0 Faktyczny skład kiełbasy podany jest niestety. To w 90% produkty niejadalne:P Czy tak samo będziesz się śmiał jak po badaniach usłyszysz, że masz raka? Gary sprzedają właśnie mędrki takie jak ty-nikt kupować nie musi-ja gary kupiłem w sklepie z garami:) Poza tym że towary tutaj podano nieporównywalne, bo sam kiedyś w Polsce kupiłem z promocji masło 82%, firmy Jana ze Środy Wielkopolskiej, które okazało się oszukane, jakieś zjełczałe pomieszane z niewiadomym tłuszczem, miało smak i zapach od którego się niedobrze robiło:P Tak samo jaja-nie mówi mi taki koszyk nic. W jednym miejscu sprzedają jaja klatkowe od kur dobrze karmionych, kiosk producenta -35-40 groszy/szt-dobre, a gdzie indziej od karmionych paszą z soją GMO -tańsze w produkcji-po 45gr. Ja tak takich nie kupuję, żeby nie zwiekszać popytu-wolę jaja 0/organic/ lub 1/free range/, które majątku nie kosztują a przynajmniej jestem zadowolony ze smaku. Tak samo nikt mi nie będzie dyktował na co mam wydać swoje pieniądze-bo jeśli wolę karmić kota swojego i sąsiada, który nie dba o kota wcale, to moja sprawa, nie muszę kupować od ciebie garów:P
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To jakiś sztuczny problem , kto chce , kupuje tam gdzie chce, ale u nas nawet to robi się polityczne, vide Duda i chleb po 1,50 pln. , ciekawe czy on go je.
  już oceniałe(a)ś
  45
  4
  Kupiłbym w tej hali ale czy aby na pewno część z oferowanych tam produktów nie pochodzi z biedronki?
  już oceniałe(a)ś
  39
  1
  Biedronka buduje gospodarke Portugalii . Niech zyje Polska :)
  Dlatego Jasiu kupuj tylko w polskich sieciach :)
  już oceniałe(a)ś
  14
  2
  @garko_siura A dlaczego nie mogą mieć cen jak w biedronce? Inne sieciówki zwolnione z opłat lub po macoszemu traktowane przez fiskus, a polskiego przedsiębiorcę to dokładnie wylicza.
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  @Jasio Nowak VAT płacą i ZUS pracowników, i dają pracę wielkiej grupie ludzi. O polskich dostawcach nie wspomnę. Sorry, ale większość polskich sklepów i usługodawców jest syfiaste: PKP, PKO SA (już nie polski, ale klimat został). Póki co jedynie Piotr i Paweł przychodzi mi na myśl jako chlubny wyjątek.,
  już oceniałe(a)ś
  0
  0