Więcej
  Komentarze
  Piedrolenie statystyczne. Jeśli moja żona się nie puszcza a Kowalskiego codziennie, to nasze żony puszczają się co drugi dzień.
  @joten51 ....rzekłbym, że Twoja jest raczej mistrzowsko dyskretna ;)
  już oceniałe(a)ś
  25
  3
  @joten51 A biorąc średnią z ciebie i twojego sąsiada z PiS-u macie po 20 cm.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @joten51 co to znaczy 'puszczają'?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  No tak, bo bardzo duży procent tych absolwentów siedzi za granicą...
  @deathghost Siedza za granica,bo cos umieja. To nie sa absolwenci filozofii albo historii.... Mowie z własnego doświadczenia życiowego (2 fakultety techniczne oraz 1 ekonomiczny już za granica). Myslenie o wyborze zawodu obowiazuje !!!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  11
  @emeryt21 Absolwenci filozofii kiedyś mieli branie jako kopyrajterzy, nie ma reguły.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Zmiencie zdjecie pod Politechnika Poznanska!
  @goodwater dla gim redaktorków to bez znaczenia równie dobrze mogli by zamieścić zdjęcie króliczka playboya
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  A to nie wystarczy zagłosować na populistę aby żyło się bogato?
  @cinsson Za komuny rząd rumuński wymyślił prostszy sposób: zakazano używania słów : głód i Bóg i nie było ani głodu, ani wierzących :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Kuzwa, przestancie "sciemniac"!! Po Grecji, Portugalii musi byc Polska!! Chyba Pani Kanclerz straci nerwy, bo z Polakami nie bedzie latwo! Gdzie sie podzialy dziesiatki miliardow zlotych przeznaczonych na "nauke i innowacje" jak nawet hulajnogi nie skonstruowali! Po co wam te tysiace "belwederskich psorow", po co wam setki "sorbonek", po co wam "watykanskie uczelnie", jak oni nic nie umieja? Kiedy wezmiecie sie do tworzenia wlasnych wyrobow, do tworzenia "polskich miejsc pracy", przestancie "zebrac" o miejsca pracy, przestancie byc "murzynami" UE!
  @stupid_writer wez sie do roboty a nie pie...na forum dyrdymalow. jak sie ma glowe na karku i chec do pracy i troche inteligencji po rodzicach nie ma najmiejszego problemu ani z praca ani z placa ani z chlebem...
  już oceniałe(a)ś
  9
  3
  @stupid_writer Jak to gdzie? Utopione w słomianych inwestycjach - uniwersyteckich lunaparkach/zjeżdżalniach wodnych/basenach geotermalnych czyli jakiś gó...anych "centrach nowych technologii" za kupę kasy, w których hula wiatr. Ale, gwoli sprawiedliwości, trzeba dodać, że za część kasy z budowy takiego uniwersyteckiego Misia hulają też ludzie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @stupid_writer Nie wies, to poco ...ierd...olisz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @wont2 TY TESZ.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W Wybiorczej jeszcze sie nie nauczyli, ze w tego typu statystykach podaje sie mediane a nie srednia.
  @michnikredgestapo Ale to nie GW przeprowadzała te badania. A co do Michnika, to więcej szacunku, bo pewnie nie wiesz, jaką pozytywna rolę odgrywał w czasach komuny i nie tylko.
  już oceniałe(a)ś
  6
  13
  @michnikredgestapo Tu chodzi o zwrócenie uwagi na uczelnie... Zareklamowanie kierunków, więc z medianą ładnie wygląda górny decyl. Ale! W jakimś sensownym dla przyszłego studenta terminie. 5? 10 lat po studiach?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @ja1939 I jaką pozytywną rolę będzie odgrywał przez NASTĘPNE PIĘĆ LAT.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za bzdura. Ukończyłem SGH i nikt się mnie nie pytał o to ile zarabiam. Mało tego, z konieczności mieszkam za granicą, bo od wielu lat nie mogę znaleźć pracy w Polsce. Pomimo wieloletniej wspaniałej kariery w kilku przedsiębiorstwach. Mój problem, to to, że nie ulegam klikom.
  @Zdzisław Wojciechowski Czyli wyciągasz wnioski z 1 elementowej próby. Nic dziwnego, że od wielu lat nie możesz znaleźć pracy.
  już oceniałe(a)ś
  36
  8
  @wsxy szach, mat :-)))
  już oceniałe(a)ś
  15
  3
  @Zdzisław Wojciechowski Facet, który nie może znaleźć miejsca w jednej fimie, drugiej, trzeciej - nie ma problemów z "klikami" tylko ze sobą. (Coś jak Karpiński.)
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  To pensje swiezo upieczonego absolwenta?
  @kinga1970k Nie, raczej ogólnie. Po PG na lepszych kierunkach to tak zwykle zaczyna się od 4-5k Brutto. A z doświadczeniem już ogólnie więcej. Jak ktoś jest dość ogarnięty to pensja może dość szybko wzrastać zwłaszcza jeśli robi w IT bądź w przemyśle. Kilka lat po studiach te 8+k brutto nie robi wielkiego wrażenia.
  już oceniałe(a)ś
  13
  10
  @kinga1970k No żartujesz? Ja bym nie dał dla dobra. Znałem jednego zapowiadającego się dziedzicznego inżyniera, który dostał w Miedzi na stażu pod ziemią 7... Rozpił się.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0