Więcej
  Komentarze
  Moim zdaniem te budynki dążą do nieba - państwo powinno więc je przekazać Kościołowi ...
  @justas32 i jeszcze dopłacić!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Od dziś mogę spokojnie oglądać Wasze galerie - eliminator slajdów ładuje wszystkie zdjęcia od razu na jednej stronie. Do tego adblock, ghostery, greasemonkey ze skryptem blokującym autoplay filmików na pewnej znanej stronie TV i już internet staje się przyjazny dla użytkownika! :)
  @szeloja właśnie zainstalowałem i kompletnie niczego nie zmieniło...?
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @otopolskiepieklo Nie wiem, o którym z 4 dodatków mówisz. Adblock i Ghostery domyślnie działają (zdaje się, że Adblock wymaga przeładowania przeglądarki). Eliminator działa w taki sposób, że musisz klknąć na pierwsze zdjęcie, wówczas od razu załaduje pozostałe. Skrypt do greasemonkey wymaga trochę konfiguracji, ale można to znaleźć w sieci.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @szeloja to w takim razie autor zamiast wymieniac na jakich portalach działa, powinien ten drobny szczegół umieścić - ze trzeba kliknąć pierwsze zdjecie prawde powiedziawszy to jest to srednio dobre rozwiazanie przy duzej ilosci slajdów (i dlaczego nazywa sie eliminatorem?)
  już oceniałe(a)ś
  0
  7
  @szeloja "greasemonkey ze skryptem blokującym autoplay filmików" Flash control, nie trzeba nic konfigurować. Klikasz na ikonkę jak chcesz żeby film się odpalił.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @szeloja wojna użytkownika z reklamodawcami... eliminator slajdów to podstawa, a wykorzystywanie zdjęć do bilansu kliknięć... to za takie coś tylko w mordę dać... michniku, wiesz jak to mówią... mieć, albo być hahahahhaha
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @otopolskiepieklo Adblock i Ghostery to dodatki do Firefoxa (czyli aplikacje), a nie portale. Rozwiązanie jest bardzo dobre, bo zgodnie z nazwę eliminuje potrzebę nabijania na stronie np. 50 kliknięć, żeby zobaczyć poszczególne zdjęcia. Co do dalszych pretensji... RTFM. :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @anj2 Nie jestem pewny, czy na stronie, o której myślę filmiki są we Flashu (od jakiegoś czasu chyba nie), ale wypróbuję, bo użycie wydaje się o wiele prostsze. Dzięki za podpowiedź! :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @szeloja Filmiki są w HTML5. A odpowiednia wtyczka nazywa się Disable HTML5 Autoplay. Jest trochę problemów, przynajmniej u mnie, kiedy chcesz faktycznie obejrzeć filmik na gazeta.pl (na innych stronach działa ok). Trzeba wtedy kliknąć play i przewinąć kilka sekund do przodu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Może dałoby rade postawić taką 700metrową iglice. To byłaby już czołówka światowa.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  Kretyńskie oszołomstwo! Warszawy mi obrzydła, a inne miasta się szpeci. Vide Sea Tower w Gdyni.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Czyli najwyższe są Sky Tower we Wrocku i PKiN w Wawie, ciągle. Kapelusza się do wzrostu nie wlicza, podobnie iglic i tym podobnego badziewia do wysokości budynku
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Muszę autora zmartwić bo Olivia Star nie będzie w pierwszej 10 najwyższych budynków, choćby z tego powodu że w wawie na trwa budowa kilku wyższych budynków.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ruska rakieta rządzi...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  na dachu nie iglica - tylko postać Chrystusa minimum 36 metrów ( większa jak Świebodzin). Iglice nie są już trendy (są out). In - to są krzyże, Chrystusy i Matki Boże.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0