Więcej
  Komentarze
  4 zł 50 groszy za kuleczkę lodów to totalne zdzierstwo. Za niecałe trzy gałki mam pudło wedlowskiego Ptasiego Mleczka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A Mariola w Gdyni?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak na lody To tylko do Trojmiasta :) Altana na Ducha jest na stałe wpisana w moje wyjazdy do Gdańska. Do Altany przyjeżdżam wraz ze znajomymi z Torunia. Dla tego smaku warto pokonać prawie 200 km :) Pistacja, słony karmel, orzech i wiele innych... pychota :) POLECAM!!! W dodatku przemiła obsługa.... Pani Magda i Pan Robert.... przyjaźni ludzie! Pozdrowienia zTORUNIA :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Znane smaki to dawny Miś, karmelowe mają nie do pobicia, podobnie malaga. Inne smaki też pozostały jak dawniej w Misiu, ale karmel to mistrzostwo świata. Generalnie mają lody nie za słodkie, nie takie ulepki jak w innych. Kiedyś jadaliśmy po 10 gałek, teraz już nie dajemy rady, wiek robi swoje. Ale lody pycha. Obowiązkowy punkt spaceru po Gdańsku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  miś to chłam nowy właściciel zrobi syf nie lody
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "lody tradycyjne Kwasniak" - dotyczy tez innych lodziarni !!! - wszystko było by ok gdyby nie to ze jeden z obsługujących panów ssał swój skaleczony palec nad lodami a następnie tą sama dłonią je nakładał, bez rękawiczek, bez zabezpieczenia... gdzie higiena ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Altana oraz lodziarnię na Rajskiej i Lawendowej. Szczególnie polecam smaki takie jak sezam, pistacja i orzech. co ciekawe, sorbety owocowe nie są tak dobre jak w tych dawnych lodziarniach, choć w Alatanie dobra jest malina. Ale tylko malina, bo jak ją mieszają z szałwią, melisą czy bazylią to juz nie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0