Nad budowanym Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Morskiego w Gdyni zawisła wiecha. - To będzie najpiękniejsza hala sportowa w Trójmieście - zapowiada Adam Weintrit, rektor uczelni.

Zbudowanie wielofunkcyjnego Centrum Sportu i Rekreacji było dla Uniwersytetu Morskiego inwestycją pierwszej potrzeby.

- Z uwagi na fatalny stan techniczny stara hala sportowa została wyburzona, a studenci realizują program wychowania fizycznego w wynajmowanych obiektach sportowych gdyńskich szkół. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną uczelnią, która nie posiada hali sportowej z prawdziwego zdarzenia. Ale już niedługo będziemy mogli powiedzieć, że nie tylko mamy halę, ale jest ona najpiękniejsza i najnowocześniejsza, przynajmniej w Trójmieście. Po zakończeniu tej inwestycji będziemy się przymierzać do budowy domu studenckiego w sąsiedztwie Centrum Sportu i Rekreacji – tłumaczy prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Adam Weintrit, rektor Uniwersytetu Morskiego.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaprojektuj i zbuduj! Znany architekt Budimex...
  Nie pokazano żadnej wizualizacji, rektor, znany krytyk architektury twierdzi, że bedzie najpiękniejszy, trzeba mu wierzyć!
  Czysty PR, dzielenie skóry na żywym niedzwiedziu. Nalezy się obawiać strasznej kichy, bo ukrywają wizerunek.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0