Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zdjęcie nr. 8 to rozumiem "WARS" ?
  @Arkadiusz Wochnik hahahaha gorzej skompromitować się chyba nie mogli :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  A miejsce na bagaż? Jest tam miejsce na bagaż?
  @kryhel Oczywiscie ze jest, w sieni kazdego wagonu, na przeciwko toalety sa polki na duzy bagaz. 3 zdjecie pokazuje pierwszą klasę, 15 pokazuje drugą klasę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  na razie przyjechal z wizyta!!!! :)))))
  @xnww wizytą pokojową... taki jeden już tu kiedyś też pokojowo zajechał... mohertfcuker
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jak w roku 2089 będzie w Polsce uruchomiona linia TGV (bo akurat na Zachodzie będą składy wycofywać), to zakładam się, że nawet ludzie z Monków ,,przyjadom połoglondać teżewe". Ja pierdziulę, nie wierzę, to jakiś kabaret. Zakładam się o 100 ojro, że zanim wyruszą składy pędolino, który już mocno trąci myszką, nie obejdzie się bez przecinania wstęgi i wizyty klechy z kropidłem. Mentalnie - wciąż głęboka Rosja. Niestety.
  @zydgejmasoncyklista <<<zanim wyruszą składy pędolino, który już mocno trąci myszką>>> Pierwszy prototyp ETR610 (czwarta generacja Pendolino, zaprojektowana całkowicie od nowa) wybudowano w 2008. Od tej pory wyprodukowano 37 pociągów, z czego 20 szt. dla Polski, 13 dla Hiszpanii i 4 dla rosyjsko-fińskiej spółki Karelia Trains (te ostatnie jako jedyne z wychylnym pudłem). Skąd ci, na bogów, ta "myszka" trącona przydreptała?? :-D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Da się wejść oknem ?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  A gdzie baloniki, wata cukrowa, występy magików, gdzie cudotwórca i darmowa Gw? Gdzie program kolejnych występów tego objazdowego bubla?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  A ten >>>>" Pi...-lino"<<<<<,i tak nie będzie jeździł jak należy,bo nie ma się nawet gdzie rozpędzić,a jak się już rozpędzi,to nie przyhamuje,i tak w koło,kuopiono badziewie,dla szpanu,a nie dla pasażerow,w czasach PRL,pospieszny,to był dzisiejszy express,i zawsze był na czas,a dzisiaj,>>>>>rewolucja<<<<<<,super szybki pociąg,ma po pół godziny spóźnienia,lub nie dojedzie,postęp,nie ma co,haha.
  @trudek46 Z tym "zawsze był na czas" za PRL-u to fantazja ale faktem jest że z jakichś powodów wtedy pociągi jeździły szybciej.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @strzemiennego Od Pendolino?? :-D Dobre, bo śmiszne...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wezcie lopaty w rece i idzcie na ten sejm i zrobcie w koncu pozadek i zacznijcie godnie zyc bo jak widac u was komuna nadal kwitnie.
  już oceniałe(a)ś
  11
  8