Więcej
  Komentarze
  a czy basen tez zostal wyremontowany czy straszy grzybem jak wczesniej?
  już oceniałe(a)ś
  41
  3
  Pogięło już was z tym wpychanym wszędzie "kultowy". Za chwilę to i sznurek do snopowiązałki będzie kultowy.
  @tak_se_patrze51 dokładnie to samo miałem napisać :) wszystko kultowe, a o większości słyszała poza autorami garstka ludzi
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @radziutrener To ja zapraszam na kultowy - a jak! szaleć to szaleć - blog o Gdyni. www.gdywstecz.blogspot.com
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @tak_se_patrze51 Za PRL - u było kilka nierozwiązywalnych spraw : sznurek, skup surowców wtórnych, papier toaletowy, pozom usług itd. Z dzisiejszej perspektywy - "kultowe" absurdy.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  W Gdyni jest kilka kultowych miejsc, ten hotel napewno się do nich nie zalicza.
  już oceniałe(a)ś
  32
  5
  Remont pokoi standardowych nie obejmowal lazienek, czyli sa tam caly czas kilkudziesieciletnie zacieki (nawet w pokojach pokazowych)! Czy obsluga hotelu z podejsciem do gosci wprost z czasow PRL tez zostala zmieniona? I "przemila" pani radca prawny, ktora na propozycje rozmowy stwierdza "nie ma obowiazku orgnizowania tu imprezy"? Na marginesie - rzeczywiscie ne bylo obowiazku organizowania impezy w hotelu Gdynia, pieniadze dostal inny hotel, z czystymi lazienkami bez zaciekow i kompetentnymi pracownikami.
  już oceniałe(a)ś
  25
  3
  A basen jaki był taki jest. Jak na HOTEL taka zimna woda nie przystoi. Druga sprawa to, że cuchnie w szatni.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Miałem nadzieję że rozbiorą a przynajmniej obniżą o 5 pięter tego "kultowego" gargamela.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  No to teraz najwyższa pora na remont w Mercure Częstochowa, bo straszy komuną!!. Wstyd dla Accoru!!! Chyba najbrzydszy hotel z całej sieci. Już sam wjazd z parkingiem jest godny pożałowania.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Moim zdaniem piękne to ten hotel ma tylko położenie. Z zewnątrz taniochą jadą te fioletowe pręty nad oknami. A wnętrze to nadal lata 70-te, ale nie polskie, tylko "zachodnie" lata 70-te , okraszone siedzidełkami ;) spotykanymi ostatnio często w galeriach handlowych, nawet w jednym Tesco takie są- przysięgam. Wiem, ze Mercure to nie luksusowa sieć, więc może tym bardziej nie za bardzo jest o czym pisać. Gdynia ma na szczęście sporo świetnej architektury i generalnie to, co obecnie się tam buduje jest bardzo spójne na tle innych naszych miast. Tak więc ten hotel i większy od niego sąsiad o nieco innej funkcji ;) nie muszą być jej symbolami. Ale trochę są, bo w centrum i wielkie. No, trudno.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0