Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  no to sobie grycanki pomorskiej deweloperki zaszalały ;) jak widac nawet "wspolpraca" zawodowej architekt nie pomogła, a moze pani architekt tez lubuje się w załadowaniu do kazdego wnętrza dowolnej ilosci randomowych dekorów, kolorów, faktur i stylów? niestety, ale nadmiar, chaos i niedopasowanie automatycznie nie tworzą "butikowej stylizacji" ani tym bardziej wysokiej jakosci wnetrz gdzieniegdzie widać jakieś ciekawe pomysły ale ogolnie jest to cyrk na kolkach najslabsze sa wnetrza restauracji - ma byc luksusowo a zaoszczedzono na krzeslach i stolikach wstawiajac rzeczy niskiej polki ikea/bar mleczny dla hipsterów
  @Smotrec Tomnatyk FAKT! stoły i krzesła do luftu -zupełnie nie pasuja jak w stołowce-niestety.
  już oceniałe(a)ś
  26
  3
  @Smotrec Tomnatyk HA! prawda, prawda i gwóźdź programu- tapety imitujące książki!
  już oceniałe(a)ś
  24
  2
  @Mac-iuba Rez Leo Twoja kobieta mówiła mi wczoraj w nocy że jak ściągasz spodnie to też do niczego nie pasujesz, idź zobacz i wtedy komentuj. A skoro siedzisz w domu i zwiedzasz świat w google street view to zamknij z łaski swojej śmierdzącą jadaczke.
  już oceniałe(a)ś
  1
  19
  @Smotrec Tomnatyk "restauracja" to żart prawda co do wnętrz.. możliwe, że taki był cel nawiązywali do FILMU Alicja w Krainie czarów i jak dla mnie to temu w miarę sprostali. Namieszali sporo z różnorodnością faktur i dekoracjami i czasami wygląda to słabo ale założenie kontekstu trochę to ratuje. Trudno ocenić park po słabych zdjęciach, szczególnie przy takiej porze roku, trzeba się będzie przejść gdy wszystko się zazieleni. jednak już teraz w oczy rzuca się uboga najniższa warstwa terenu.. mogli tam coś nasadzić, jakoś to zagospodarować.. Oczko wodne też wygląda żałośnie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  super wszystko cacy...chwała za odrestaurowanie pałacu , ale czy potrzeba aż 75 zdjęć reklamujących prywatny biznes?w gazecie?jako wiadomość z regionu... czy jest tam jakieś ogólnie dostępne muzeum? oprócz parku od 9-17?
  @szczepapiorun No i nie znalazlem w tym hotelu ani jednego lozka:(
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @szczepapiorun Zaplacili za reportaz z 75 zdjeciami - dostali 75 zdjec. Swoja droga dlaczego w internecie nie trzeba zaznaczac przy reklamie, ze jest to artykul sponsorowany?
  już oceniałe(a)ś
  14
  3
  @jasiekiera Zdjęcia nr 22 i 29
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @xfish a no po to żeby takie ciemne masy kałowe jak ty miały zajęty czymś ten mikro ekosystem w głowie. I to maks co można konstruktywnego z ciebie wycisnąć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  5
  Bleeee...., pretensjonalny fajans w stylu pani "światowej", co to inspiracje czerpie z pisma dla "dystyngowanych lampucer". Aż dziwne, że po parkowym stawku nie pływa plastikowy łabędź, pomalowany w stylu Versace.
  już oceniałe(a)ś
  89
  12
  Pałacowe wnętrza, a stołówka , bo chyba nie restauracja, rodem z baru mlecznego
  już oceniałe(a)ś
  80
  7
  No fajno, w środku jak w cyrku.
  już oceniałe(a)ś
  80
  13
  CO ZA SYF! Obrzydliwe miejsce dla ludzi z kasą i bez gustu. Nie ma to jak doszczętnie zniszczyć piękne miejsce, w którym się uczyłem. Brawo też dla chciwego ZNP które budynek sprzedało.
  już oceniałe(a)ś
  83
  24
  dlaczego w tej jadalni są tak okropne stoły i krzesła?
  już oceniałe(a)ś
  52
  3
  koszmarek, nie bajka
  już oceniałe(a)ś
  50
  7