Więcej
  Komentarze
  Fajne. Malownicze, nieprzedobrzone technicznie (malowniczość zapewnia sama natura). Miło spojrzeć. To piękna pora roku i piękny region, który wg mnie na szczęście jest doceniany i odwiedzany tylko przez 2 miesiące w roku - co pozostawia prawie lub zupełnie puste plaże poza końcem czerwca, lipcem i sierpniem.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Zlota jesien ale nie polska.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Miło by było, gdyby autorzy podali miejsce tych ujęć. Ale ja to starsza pani jestem, może dlatego te kaprysy....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie pisze się "Zobaczcie" tylko "Niech Państwo zobaczą". Nie jesteśmy kolegami i brudzia nie piliśmy. Bardzo nie podoba mi się nowa moda traktowania czytelnika jak kumpla.
  @blahblah69 Boże, łza zakręciła mi się w oku. Czyli jest pod słońcem oprócz mnie jeszcze co najmniej jedna osoba, którą to razi. Niestety, to nie jest nowa moda - już od dobrych dziesięciu lat słyszę wciąż w radiu i telewizji "zobaczcie państwo". Kiedyś, za PRL-u, radio i telewizja były wzorcami poprawnej polszczyzny. Teraz to wszystko, niestety, spsiało.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  @unapalomablanca "Zobaczcie, państwo" nie jest niepoprawne. Może się ktoś poczuć urażony, uznać, że to nadmierna poufałość, ale jest to wyrażenie absolutnie poprawne.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @blahblah69 Na samym początku (już wiele lat po PRL-u, w połowie lat 90-tych) Internetu w Polsce wszyscy zwracali się w Sieci do siebie per ty.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0