Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ciekawe fotografie. Natomiast tytul jest naduzyciem. Przed wojna nie bylo trojmiasta. Gdynia byla w Polsce natomiast Gdansk z Sopotem najpierw w Wolnym miescie Gdansku a potem w Rzeszy. Te miasta nie stanowily wtedy calosci urbanistycznej tak jak obecnie.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Piekna architektura,imponujaca przestrzen.Piekny Gdansk po prostu. A dzisiaj co? Kozie boby wiesniackie z pracowni Fort-i kilka makabryl w centrum miasta.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Sluszny wniosek koncowy.Powiedz Pan to tym tandeciarzom-to znaczy architektom zapluwajacym obecnie Srodmiescie Gdanska.Widzial pan np. projekt Gildii-Radunia center ,ktora mialaby przylegac do Danzuger Hofu? Widzial pan to widowisko z cyklu "wies tanczy,wies spiewa"? Przeciez oni juz zniszczyli te najcenniejsza przestrzen publiczna w Gdansku.Na artykuliki -podpuchy o rzekomych planach odbudowy pioeknego Gdanska juz nas nie nabierzecie.Poki Budyn rzadzi nic tu sie nie zmieni.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Pokażcie jak te hotele wyglądały w 1945 roku po przejściu Armii Czerwonej. Może wtedy ktoś przejrzy na oczy. No i napiszcie, uczciwie za przyczyną kogo te obiekty splendoru popadły w Ruinę.
  @ricob wszyscy to wiedzą, dziś to zadna tajemnica i nikt tego nie cenzuruje, wiec po to ta konspiracja?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Hotel Deutscher Hof zaiste niczego już nie odzyska, bo został przede wszystkim wyburzony. W jego miejsc powstanie obiekt, który imitujący poprzednika. Ale to nie to samo.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  1 i 12 to te same obiekty.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  A było przed wojną Trójmiasto???
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Trójmiasto przed wojną ? Może jeszcze polskie BUUUUUUHAHAHAHA
  już oceniałe(a)ś
  0
  1