Więcej
  Komentarze
  mam nadzieję, że zainstalowano wszędzie kamery i każdy gnojek który zacznie niszczyć lub mazać mazakami po oparciach zostanie obciążony kosztami usunięcia szkód.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Zarządzający SKM !!! Ludzie po godzinie 4 popołudniu jadą z Gdyni w stronę Wejherowa jak BYDŁO. Upchani, utłoczeni ciasno w wagonach, bo SKM nie może dołożyć jednego czy dwóch wagonów więcej, nie mówię już o dodatkowym składzie w tych godzinach. W lecie jest MASAKRA. Dlaczego nikt z PRASY nie zrobi zdjęć jak ZARZĄDZAJĄCY SKM traktują CZŁOWIEKA, nie wspomnę już że ZAPŁACIŁEM ZA BILET SIEDZĄCY (a STOJĘ do tego zmiażdżony i w smrodzie).
  @obrain Zgadzam się z Twoją opinią, składów i wagonów do Wejherowa jest zdecydowanie za mało. Jedna uwaga, nie zapłaciłeś za bilet siedzący, tylko za możliwość przejazdu. Drugim problemem jest fakt, że SKM dysponuje tylko jednym torem na trasie Rumia-Wejherowo co komplikuje sprawę. Na pocieszenie powiem, że są plany budowy nowego toru. Jeśli PiS nie zabierze kasy na tą inwestycję to mamy szansę doczekać się jej w najbliższych latach.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Najważniejsze że siedzenia są ustawione jak dla ludzi a nie jak w metrze. Nie interesuje mnie "dziura" między peronem a wagonem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  2