Więcej
  Komentarze
  Letnica to taka dzielnica, że ochrona to nawet nie wysiada z auta, tylko przez radio mówia : ok, obiekt stoi :)
  już oceniałe(a)ś
  25
  1
  to jakies bzdury! kilka budynkow a reszta slamsy ! Przeciaz niedaleko mieszkam ,Ludzie nie dajcie sie robic w balona jeszcze raz powtarzam to klamstwo !
  @kelob3 Przeciez to Gooowno Gazeta Wyborcza kleske Tuska przerabia na sukces Tuska i jego watachy
  już oceniałe(a)ś
  11
  11
  @kkrzyz To po co wchodzisz bucu na stronę gazeta.pl ? Nie kumam takich typów, to tylko świadczy o tym jak ci pisowcy są wredni i wrogo nastawieni. Nienawidzą czegoś ale tam wejdą by ich zjechać. DUREŃ do potęgi N
  już oceniałe(a)ś
  7
  7
  @kowal23_2004 kowal, popieram cie w 100 %. Nie podoba im sie GW to czego tu szukaja. Ja nie czytam ich dziennika i ich radyja.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Tylko, że zdjęcie z 2008 roku przedstawia już czas przesiedlania dzielnicy. Przed ogłoszeniem decyzji o Euro elewacje być może wyglądały tak samo, ale z całą pewnością nie było dykty w oknach. A już na pewno nie w tych budynkach na ul. Uczniowskiej. Tam mieszkali ludzie, mieli szyby i firanki w oknach. Więc Panie redaktorze, proszę nie naginać rzeczywistości do jedynej słusznej tezy.
  @zwyklaosoba Racja. Na środkowym zdjęciu na 4 podstronie widać coś w rodzaju werandy - na pierwszym piętrze mieszkała moja Babcia. Pół dzieciństwa tam spędziłem...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po Euro zabiorą co postawili a wyższy czynsz zostanie.
  już oceniałe(a)ś
  10
  4
  Prawie jak za Gierka :D kiedy to wielki nasz Pan przyjeżdżał do zakładów pracy a tam się kładło sztuczną trawę. Oby tylko odwiedzający Polskę nie wchodzili z drugiej strony tych budynków (np. odlać się) bo tak różowo to zapewne już nie jest.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Ciekaw jestem, jak te remonty przekładają się na czynsze mieszkańców. Pamiętam, że moi znajomi spodziewali się podwyżek, bo przedtem za te slumsy płaciło się najniższe stawki w mieście (a oczywiście część mieszkańców nie płaciła w ogóle).
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  powinni wyburzyć całość osiedla
  już oceniałe(a)ś
  8
  8
  kilka wyremontowali..., a ile dzielnic dzięki Euro popadnie w ruinę?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1