Więcej
  Komentarze
  Nigdy już nie wynajmę mieszkania tej rozwydrzonej, rozpitej i chamskiej hołocie. Przecież ich życie polegało głównie na piciu, licznych imprezach i darciu mordy od rana do wieczora a nie nauce, bo po opuszczeniu domu poczuli się już dorośli i pozbawieni kontroli.To co zrobili z mieszkaniem, już nie będę opisywał, ale powiem, że taka dzicz nie powinna być wpuszczona do żadnego mieszkania, nawet za chęć zapłacenia dużego czynszu. Obecnie mam "przyjemność" widzieć i słyszeć zachowanie takich "studentów" w wynajętym na przeciw mieszkaniu, którzy zachowują się identycznie jak ci, którym mieszkanie wynająłem. Zalecam zatem rozsadek, bo pieniądze uzyskane z wynajmu nie zrekompensują skutków.
  @kotecka1 Żartujesz? Gdzie Ty mieszkasz? Studenci chlą na mieście bo impry w domu są passe a poza tym to mandacik za zakłócenie od ręki wycisza pierwszoroczniaka na resztę lat edukacji. Co bardziej oporni lądują na bruku w pierwszych dniach wynajmu i mają problem.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Ceny wzięte z powietrza. Brak logiki w tekście.Np. .." najdroższe jest Śródmieście i Oliw", a z tabeli wynika,co innego Żabianka , to Oliwa ( świetnie skomunikawana), a jedna z najtańszych.
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  studentów z roku na rok bedzie coraz mniej, w miastach z przemysłem dziurę zasypią Ukraincy
  już oceniałe(a)ś
  15
  4
  to są ceny z opłatami czy bez?
  @rumpa w łodzi na pewno bez opłat. Bałuty, kawalerka 46 m, osobno kuchnia, w pełni wyposażona, 850zł, z opłatami (2 osoby, internet bez tv, bez mierników ciepła) 1050zł.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @rumpa Bez, to samo odstępne dla właścicieli, czyli musisz do tego doliczyć czynsz do spółdzielni + media. Czyli wychodzą astronomiczne sumy. Łatwo policzyć że jeśli zarabiasz najniższą krajową, to ciężko nawet pokój wynająć w tych miastach, bo jedząc najgorsze śmieci ze sklepów ledwo starczy ci na egzystencję, a nie normalne życie.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Ja mam do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe na pograniczu Wesołej i Sulejówka i jakosś wcale tych studentów nie widać. Co innego kultura najemców. To inna bajka.
  @Andrzej Kowalczyk Niż demograficzny kolego coś Ci mówi? Dwa, ceny są astronomiczne. To nienormalne że za najniższą krajową nie można wynająć nawet kawalerki. Że o jedzeniu, ubraniu, wakacjach, czy nieprzewidzianych wydatkach nie wspomnę.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Jeśli chodzi o niskie koszty i atmosferę, to zdecydowanie najlepszy będzie akademik, szczególnie na początku studiów! Sposobów na studenckie oszczędności swoją drogą jest sporo: <a href="http://kontostudenta.pl/oszczednosci/sposoby_oszczedzania.html" target="_blank" rel="nofollow">kontostudenta.pl/oszczednosci/sposoby_oszczedzania.html</a>
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  fajne fajne... czytając gazetę.pl łatwo dojść do wniosku, że w Polsce jest tych 6 miast i nic innego a tak duże ośrodki lub popularne jak Lublin czy Olsztyn już nie...
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  Bez sensu.... ceny brutto czy netto? Gdańsk: Stare Miasto to nie Główne Miasto
  już oceniałe(a)ś
  6
  4