Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  i dlatego w GUS srednia placa za wrzesien wyszla 3900 zl.
  @waw-el Tak, bez takich ludzi było by 3850zł. Normalnie szok!
  już oceniałe(a)ś
  6
  26
  @cojamamwymyslic2 Nieprawda. Jako kierownik wydziału nie osiągam średniej w korporacji. Te kominowe wynagrodzenia robią wielkie spustoszenie w poziomie średniej płacy.
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  @waw-el Nie wiem jak jest liczona ta średnia, ale możliwe że ww. gentelmeni nie są za nią odpowiedzialni jeśli (co prawdopodobne) nie są zatrudnieni na umowę o pracę.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ten pan za 65k dziennie szyje w Bangladeszu za grosze, sprzedaje z kilkutysięcznoprocentową przebitką. Chwała Bangladeszowi i ludziom pracującym za 2$dziennie. Super Marek, gratuluję chciwa men..
  @mlot_babilonski Akurat najbardziej chciwa to jest biedota, która zapie... 500 metrów dalej tylko po to, żeby wydać w innym sklepie 5 zł mniej.
  już oceniałe(a)ś
  5
  27
  @ruchaka Mylisz chciwość z desperacją.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Nie chodzi o to, że "ONI" zarabiają tak dużo. Chodzi o to, że "MY" zarabiamy tak mało. Za każdym razem podaję przykład pewnej - znanej na całym świecie fabryki - produkującej żywnośc, w której pracuje mój znajomy. Właściciele zarabiają bardzo dużo, ale nikt im nie zazdrości. Dlaczego? Bo dbają o swoich pracowników. Pamiętają o wszystkim: imieninach, urodzinach, rocznicach, jubileuszach, dzieciach, wnukach, a nawet...przeglądach zębów. Byłam na jubileuszu wspomnianego znajomego. Obchodził 25 lat pracy w tej fabryce. Jego zarobek jest skromny, ale godny, a wszelkie świadczenia socjalne nie do przecenienia.
  @jutrzenka38 podaj nazwe tej firmy
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @goldman fish goldman fish To oddział fabryki w Niemczech. W Polsce znana pod nazwą "Algida".
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  i po co denerwować ludzi którzy na tych LIDERÓW muszą zarobić a taki zwykły robotnik dostanie 1600zł jak dobrze pracuje.
  już oceniałe(a)ś
  36
  3
  Byl juz jeden Plichta , chyba ze zlotem i mial Amber w nazwie .
  @zenekciec Plicta najlepszy kolega Józefa Bąka?
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @zenekciec Taka finansiera to chyba tylko w Gdańsku. W tych slajdach znów jakieś podejrzane pożyczki gotówkowe. Sprzyjający klimat czy co.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przed miesiącem był artykuł o rozwarstwieniu. Czy jest jakikolwiek oddźwięk? Nie. Za to Ukraina, posadki w Brukseli, pomniki, zabiegi o uczestnictwo w spotkaniu Putina z Ukraińcem. To są sprawy ważne dla polskich władz wszelkiego kalibru.
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Tak się żyje tak się kradnie.Solidarność do tego doprowadziła,tzn.AWS a z tego powstała PiS i PO.
  już oceniałe(a)ś
  31
  8
  "Kapitaliści sami sprzedadzą nam sznur (za np. 65 tys zł), na którym ich później powiesimy" W. Lenin
  już oceniałe(a)ś
  23
  1