Więcej
  Komentarze
  "Anna Kołakowska (50 lat), radna PiS w Okręgu Wyborczym nr 5, gdzie zdobyła 1859 głosów, nie zgodziła się ani na udostępnienie swojego wizerunku" czy mamy rozumieć że pani Anna chodzi w hidżabie?
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Od kilku lat pracuje w branży budowlanej jako specjalista ds. administracyjno-prawnych m.in. przy realizacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.- tzn w wieku 21 23 lat bedac jeszcze studentka zajela tak zaszczytne stanowisko,, i to jako specjalista - kto ja tzn specjalistke w owym czasie popieral?
  @andrzej6404 Dokładnie taka sama "kariera" jak pan Nowak (25-cio letni wiceprezes Radia Gdańsk) czy Adamowicz (prezydent miasta bez żadnego życiowego doświadczenia poza studiami)
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  ,,Łukasz Hamadyk: będę dbał m.in. o to, aby interes developerów, był zgodny z interesem gdańszczan.'' Jest to JEDYNY z prezentownych radnych, który obiecał, że będzie się jakoś starał ucywilizować deweloperskie rozpasanie w Gdańsku. Miejmy nadzieję, że postara się dotrzymać słowa. Albo nie. Nie ,,miejmy nadzieję'' tylko przypilnujmy, żeby nie mógł się wycofać z danego słowa.
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  Przerażony jestem ilością pustych obietnic. Konkretów nie ma w ogóle, pomysły radnych są ogólnikowe i beztreściwe tak na prawdę. Z obu stron, chociaż u pisowców występuje to rzadziej. A to co dostało się do rady ze strony PO przeraża. I to ma stanowić opozycję dla Adamowicza, jak Młodzi Demokracji próbowali się sprzedać? Śmiech-na-sali. Adamowicz takie popierdułki na śniadanie zjada. Partia demokratyczna stworzyła nam rządy autorytarne.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  Po prostu wstyd aby zapisać sie do pisuaru
  już oceniałe(a)ś
  0
  0