Więcej
  Komentarze
  Zlikwidować ten bałagan!!
  @mistermadmat To nie bałagan tylko dobrze zorganizowane synekury dla nierobów bez wykształcenia.
  już oceniałe(a)ś
  29
  2
  @mistermadmat Jak w każdym socjalistycznym ustroju, SM jest od tego, żeby przezwyciężać problemy nie znane w żadnym innym ustroju. Często ludzie, bez wykształcenia i ogłady, ślepo wypełniający rozkazy z góry.. Zaorać, zabronować i zapomnieć. Jedyny problem taki, że jak przestaną stręczyć normalnych ludzi z urzędu, to czym się zajmą? Zaczną kraść, uczciwie pracować, albo wyemigrują. I tego drugiiego im życzmy...
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  A propos tytułu na głównej "Nasze zarobki nie są adekwatne do obowiązków" - tak, macie rację. Po prostu zarabiacie zbyt dużo...
  @api81 Ciekawe co mają powiedzieć absolwenci wyższych uczelni z tytułami doktora, magistra czy inżyniera nie będącymi krewnymi czy znajomkami "królika" zarejestrowani w powiatowych urzędach pracy, którym III RP gwarantuje darmową składkę na NFZ?
  już oceniałe(a)ś
  20
  2
  @iremus Odpowiednio do zaangażowania i wiedzy, tak jak na każdym normalnym stanowiku. Jest zaangażowanie i wiedza, to dużo, brak zaangażowania albo wiedzy to średnio, a jak brak wiedzy i zaangażowania to nic, klepać biedę i nie narzekać. żadnych świadczeń dla lewusów, wziąć się do roboty!
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Zlikwidować Straż Miejską
  już oceniałe(a)ś
  241
  13
  Ile zarabiają? Oni nie sa potrzebni nikomu! Darmozjady i krawężniki. Mieli pilnowac porząku w miastach a zajmują się pierdołami. najbardziej ich kręcą fotoradary, samochody, parkowanie i pacyfikacja zwykłych spokojnych obywateli. Tam gdzie ewentualnie mogliby pomóc to ich nie ma. Łażą jak rewolwerowcy obwieszeni bronia , kajdankami, notesami itp. Żygać się chce na ich widok. Zachowuja sie jak nieokrzesane chamy. tfu
  @heroned Nie "porządnych obywateli" tylko bydła, które nie umie się zachować w społeczeństwie.
  już oceniałe(a)ś
  7
  32
  @terrtt na bydło brakuje wam odwagi, zwykły normalny obywatel nie podskoczy i łatwo go pacyfikować a zajmownie sie ruchem drogowy i samochodami to wasza mania
  już oceniałe(a)ś
  16
  1
  @terrtt Jak widzicie bydło to macie pełne portki i odwracacie łby, żeby zgarnąć emerytkę handlującą pietruszką, z jej strony ćwokom nic nie grozi.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  Nowe? Jakaś odgórna akcja wzbudzania sympatii do Straży Miejskiej. A gdzie celna uwaga z poprzedniej wersji newsa o społeczeństwie pilnowanym przez Straż? Jak paniom i panom strażnikom za mało - jest tyle innych, lepiej płatnych zajęć.Droga wolna. Cenisz dobre dziennikarstwo?
  już oceniałe(a)ś
  195
  13
  A ile taki tłuk powinien zarabiać skoro ludzie po studiach dostają grosze, do wypisywania świstków wystarczy podstawówka.
  już oceniałe(a)ś
  133
  3
  Jak nie pasuje to niech się zwolnią i na kasę do Tesco. Ten dziwny Twór powinien być zlikwidowany. Chamstwo i buractwo. Nic więcej.
  już oceniałe(a)ś
  120
  5
  Nie pasi to wolny kraj.
  @qcleszek1 Kraj jest wolny, z ludźmi nieco gorzej.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1