Więcej
  Komentarze
  kierunek jest zawsze ten sam - KASA
  @rossanoff Dlatego później jest jak jest. Same gałgany i beztalencia zostają np. lekarzami. To nie są zawody, to styl życia. Do tego trzeba mieć powołanie i wrodzoną chęć pomagania ludziom. Jeśli ktoś chce dużo kasy, to powinien zostać ekonomistą.
  już oceniałe(a)ś
  11
  8
  Teraz można składać papiery na wieeele kierunków. Dlatego pisanie o "oblężeniu" jest mocno naciągane.
  już oceniałe(a)ś
  34
  1
  Dentystyka to jest to!!! Kasa,kasa jeszcze raz kasa.
  już oceniałe(a)ś
  19
  4
  kiedy będzie to powołanie lub predyspozycja do zawodu a nie tylko kasa.
  @Małgorzata Szymańska Wlasnie. Mysle ze po pewnych zmianach w mentalnosci zbiorowej, ktora (oby) przelozy sie na indywidualna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  13 osób na jedno miejsce na geodezję? Parcuje w geodezji i składam gratulacje 12 osobom.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  hit "rekrutacji" to sie zaczyna po studiach dopiero ;-) Dostalam w Polsce po studiach bez znajomosci wybitne toksyczne i zle platne miejsce pracy aale...ubiegalo sie o nie 60 kandydatow...potem pytano mnie jak sie tam dostalam, czy po znajomosci, hehehe moim problemem bylo ze nie mialam znajomosci a to naturalnie poki co w kraju naszym nadwislanskim glowny motor sukcesu...sa tez szczesciarze ale ja szczescia nie mam, nigdy w zadna gre niczego nie wygralam, wszystko trzeba zawsze wytyrac i zdrowiem przyplacac (nikt tu maszyna nie jest, wszyscy jestesmy ludzmi), ergo...w chwilach kryzysowych trzeba spieraaalac i szukac mniej toksycznych warunkow...o i tak......:-/
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  filologia angielska to strata czasu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  Znow marzenia o spokojnej stabilnej pracy,coz poczekamy,tak jak czekamy od 25 lat na zapewnienia ze Po studiach praca bedzie,tylko nikt nie powie ,ze za 1500 gora
  @lizbona72 nikt nie powie ze po studiach bedziesz myslec serio o pracy w burdelu jesli nie masz odpowiednich znajomosci w Polsce...jesli warunki pozwalaja naturalnie...wyjechac na Zachod...hmmm...jesli masz techniczne wyksztalcenie to mozliwe ale dlaczego w Polsce kazano Ci non stop walkowac polski?....a nie inny jezyk...?....cooorrva, trzeba w cholere samozaparcia zeby z tego goowna wylezc ;-)
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  @lizbona72 Lizbona, zależy po jakich studiach. Po niektórych nie ma pracy wcale, poza tym rynek pracy zmienia się dynamicznie i nikt ci nie zagwarantuje, że za parę lat będzie bezpiecznie po twoich studiach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0