Więcej
  Komentarze
  10. Szczecin 9. Gliwice 8. Zielona Góra 7. Olsztyn 6. Warszawa i Wrocław 5. Białystok 4. Kraków 3. Toruń 2. Gdańsk 1. Gdynia
  @chaos.ad dzięki dobry człowieku :)))
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  @chaos.ad Wielkie dzięki- NIENAWIDZĘ tych slajdów tworzonych przez półgłowków.!!!!
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  musze stwierdzić, że centusie maja niezłe samozaparcie, by majac 1/3 dni ze smogiem w ciagu roku, uwazać ze w ich miescie żyje się bardzo dobrze (4 miejsce!!!)
  @v.prl.pisiorow Bo może żyje im się dobrze. Szkoda, że krócej z uwagi na syfiaste powietrze. Jednak nie ma to jak Trójmiasto :) Tutaj niepokoi mnie tylko hałda fosfogipsów.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @v.prl.pisiorow proste gdyby nie smog bylibyśmy na pierwszym miejscu. Kroków to po prostu świetne miejsce do życia
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  I tak jest. Pokochałem Gdańsk w 1973 i trwa to do dziś. Żonę poznałem w 1975 w Gdańsku i trwa to do dziś oczywiście w Gdańsku. Dzieci rozjechały się po świecie ale każdy ma prawo do własnej miłości.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  I dlatego PISIS nigdy nie wygra w Gdańsku.
  @espenkruger no nie wiem - może (niestety), bo tutaj w Trójmiescie jest coraz bardziej fundamentalistyczne społeczenstwo poza tym jak juz wskazujesz na Gdańsk, to równie dobrze mozesz wskazać na Gdynię, gdzie Szczurek niby nie jest z POIS ale jest bardzo blisko - cos jak kukiz
  już oceniałe(a)ś
  5
  6
  Zastanawia to 4. miejsce Krakowa. Żenujące jak niska jest świadomość społeczna Polaków. Moja chata z kraja, czyli zamykam się w swoim mieszkaniu i smog mnie nie dosięga, haha. Tylko skąd to plucie poranne do zlewu..
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  a Sopot?
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  W Gdyni można zamieszkać na najładniejszym osiedlu, Bernadowo Park to osiedle które jest przepięknie położone a osiedlowa infrastruktura powoduje że przypomina bardziej park niż osiedle.
  już oceniałe(a)ś
  1
  2
  Warszawa w pierwszej dziesiatce ?! nie wierze w taki ranking
  już oceniałe(a)ś
  1
  2