Więcej
  Komentarze
  Po kolei: Lublin - Olsztyn - Bydgoszcz - Szczecin - Toruń - Warszawa - Kraków - Poznań - Gdańsk - Wrocław. Dla tych, którzy nie lubią slajdów:-)
  @ax222 Chwała Ci, jesteś mistrzem :)
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @marcinbird Jakim cudem Warszawa jest wyżej od Rybnika czy Toszka. W Rybniku wariaci sa w szpitalu a w Warszawie w ministerstwie obrony.
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  @ax222 dzięki :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @ax222 Pominąłeś najważniejsze - ostatni slajd. Badanie na próbie .... tysiąca osób. Śmiech na sali.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  @ax222 Są jeszcze ludzie w Polsce, którzy nie używają Eliminatora Slajdów?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @ax222 dzięki!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ax222 lubię czytać, lubię pisać, nigdy nie lubiłem oglądać zdjęć ani slajdów - dziękuję... ale ci dziennikarze robią co mogą, żeby służyć wyłącznie ciemniakom... ciekawe czy te ciemniaki wiedzą, że słowo "brukowiec" ma reż drugie znaczenie: "kolorowy magazyn" - czasopismo mające większą powierzchnię obrazu niż tekstu
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @natassja co to takiego?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ax222 Na Lublin sie zgadzam,co do reszty juz nie. W kazdym razie mamy w kraju wiele pieknych,piekniejacych ciagle miast ale tylko w Lublinie sa mili mieszkancy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Lublin stał się miastem przepięknym. Często tam jeździłem. Gdy byłem młodszy, zwracałem uwagę na tłumy hożych dziewcząt na Krakowskim Przedmieściu i w Alejach Racławickich. Później widziałem postępującą degrengoladę miasta u schyłku tzw. komuny. Po roku 1989 Lublin raptem (tak mi się zdawało) wypiękniał, rozrósł i odrodził. Piękne dziewczęta znów zwracają moją uwagę. Życzę temu miastu i jego mieszkańcom wszystkiego najlepszego.
  @hosimin Ciesze sie,ze tak myslisz,Lublin jest piekny, to jest nasza tajemnica,jego wielbicieli.' Najlepsza kuchnia w Polsce,mili ludzie i piekne dziewczyny ale i chlopcy. Znajomi Wlosi uwazaja,ze to jest wloskie miasto,jak ich wlasne - piekne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wrocław jest przepiękny, szkoda że tylko 30% tego przedwojennego Kwiata Europy, przetrwało wojnę, byłby jeszcze piękniejszy. Ale i tak klimat miasta europejskiego czuje się jak nigdzie indziej w Polsce. Każde inne polskie miasto trąci małomiasteczkowością a we Wrocławiu czuje się ten wielkomiejski klimat od stuleci!
  @kakaowe-oko-1 Nie przesadzaj.To malutkie miasteczko wlasciwie,za bardzo niemieckie aby bylo piekne. Giermancy maja swoj specjalny, ciezki styl.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Wiadomo,że Wrocław jest najpiękniejszy na świecie !!! ...
  @sowmarta Prawda!!! Najpiękniejszy jest Wrocław.
  już oceniałe(a)ś
  5
  4
  @sowmarta Nie zartuj. Dla Ciebie moze byc,why not?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wygrywają Prusy z 7 miastami w 10-tce :-)
  @cbol37 Zabuzanie, ktorzy Polski nie znaja.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @cbol37 plus Zielona Góra od lat pierwsze misce wsród mniejszych miast
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bzdura... Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. To szef wszystkich szefów, więc Szczecin nie może być tak nisko. Jasne?
  @vichama I WSZYSTKO JASNE
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ja też ze Szczecina ... i co z tego ???? punkty zadowalają ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  W rankingu oceniano "atmosferę medialną", a środowisko (czyli np. jakość powietrza, możliwości rekreacji) ich nie interesowało. To ci dopiero ranking...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Moj ranking prywatny wyglada tak:1.Gdansk;2.Gdynia;3.Sopot;4.Warszawa;5.Krakow;6.Olsztyn;7.Poznan;8.Wroclaw;9.Lodz;10.Szczecin.I nie chce polemizowac z nikim.To wybor serca,nie rozumu...
  @wieslaw.przybylowicz@gmail.com Gdansk czy Wroclaw to sa ladne miasta ale nie sa one polskie. Nie maja specjalnie dobrej architektury (Gdansk ma i ona jest z czasow I RP). Lublin jest wyjatkowo pieknym miastem,polozonym na 7-miu wzgorzach jak ROMA ETERNA. Ma piekne zabytki rowniez -zeby to miasto docenic nalezy miec pewna wiedze,ktorej wiekszosc ludnosci naplywowej czy wiejskiej nie posiada.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0