Więcej
  Komentarze
  Polecam Bar Mleczny Słoneczny Gdynia, na Władka IV. Pozdrawiam Szanowne Kucharki i wszystkie Panie z baru - jesteście mistrzyniami !
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Wlasciciele kiepskich knajp sami wypisuja opinie o sobie. Masowo. Naprawde dobre restauracje sa np. w drugiej lub trzeciej setce "polecanych", ale nie ma u nich wolnych miejsc. Ludzie wiedza gdzie isc, a to jest pasza dla turystycznej stonki.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  dziesiątka restauracji jakby wyrwana z rzeczywistości. Jak widać turysta zje wszystko. Jedyna godna uwagi to Mandu. Felini porażka nad porażki. Jedzenie nędzne ceny kosmos. Jak widać jak ktoś już zapłaci 150 zł od osoby to trudno mu się przyznać że było nędznie... Taki polski klimat... reszta podobnie. Jedzenie odmrażane, ceny kosmiczne, jakość nędzna. Powinno się zrobić ranking mieszkańców Trójmiasta aby turyści wiedzieli gdzie zjeść.
  Również przecieram oczy ze zdziwienia widząc wyniki rankingu z tripadvisora. Zwycięzca, Prologue, to miejsce, gdzie można popróbować wariacji kucharzy na modne tematy i zostawić dużo pieniędzy, ale na pewno nie najeść się. Zabrakło kilku świetnych knajp (gdzie jest La Cucina?), a zamiast tego mamy w większości knajpy nastawione na jednorazowych gości, czyli z pretensjami, drogo i przy szlaku turystycznym.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @Krzysztof Wierzba Trochę mnie nie było w GDA ale mam nadzieję, że Kmar na Żabiance funkcjonuje nadal. Tam się można najeść.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @balajanek Funkcjonuje, ma się dobrze :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @Adalbert Froschauer Brednie i bzdurne uogólnienia ... ciekawe do takiego jest np. odsmażane w Retro :) Jestem mieszkańcem Gdańska i często tam bywam. W sztuczce też byłem parę razy - nie zauważyłem żadnej "nędzy" i "odmrażania". Podobnie w Sempre - świetna pizza. O innych sie nie wypowiadam, bo nie próbowałem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polecam Restauracje Panorama. Bardzo dobra kuchnia świeże produkty miła atmosfera i wspaniały widok na Gdańsk.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  No może i dobre typy, ale trochę nie rozumiem dlaczego nie ma tutaj restauracji Grand Cru - tej w QHotelu. Jedzenie mają tam świetne, a wybór win jeszcze lepszy. Zdecydowanie pierwsza 10 w Trójmieście :) Jak już tam dotrzecie, spróbujcie kremu z topinamburu (chyba tak to się pisze ;)).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo lubię Gdańsk. Jak tylko mogę, wracam do tego pięknego Miasta. W tym roku udało mi się już odwiedzić może a niebawem wybieram się znowu. Na pewno odwiedzę swoje ulubione miejsce nad Motławą, Szafarnię 10, której mi brakuje w tym rankingu. Mam nadzieję, ze pogoda dopiszę bo nie ma to jak długi weekend w niepogodzie ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  no to gdzie zjeść w Gdansku bądź okolicach dobrze najlepiej rybe. swieza. Jakies miejsca godne polecenia?
  @enochnuckythompson Mnóstwo, jest np. taka łajba na Motławie - polecam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  4
  @enochnuckythompson Łajby na Motławie stanowczo nie polecam. 40 zł za porcję dorsza nasiąkniętego wodą, spalone frytki i surówkę z makro. Pyszna i świeża ryba jest w smażalni Knaga przed Parkiem Brzeźnieńskim. Polecam też smażalnię na plaży w Rewie oraz smażalnię Złota Rybka przy plaży w Sopocie. Wiem co mówię :) Do tego własnej roboty surówka. Polecam i pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @enochnuckythompson sopot bar przystan, a takze smazalnie przy budkach rybackich, nieco dalej 50 mtr w strone gdyni od baru przystan. tanio I wyjatkowo smacznie, bez udziwnien, a ryba - no prosto z morza, nawet nie widziala zamrazalnika
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  LOL LOL prawdziwa pizza jest amerykanska, nie wloska. Potrawa zostala wymyslona przez wloskich imigrantow w USA.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1