Więcej
  Komentarze
  <<<Po pierwsze teren, gdzie baza ma powstać samorządy planowały inaczej wykorzystać - miał to być teren inwestycyjny, a także planowano wybudować tam cywilne lotnisko.>>> Tylko że trudno powiedzieć na jakiej podstawie samorządy to wszystko planowały, bo wojsko nigdy nie zamierzało zrezygnować z tej bazy nigdy tego samorządom nie obiecywało. <<< Po drugie obecność bazy wpływa ograniczająco na miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. W odległości 1,5 km od radaru nie mogą powstawać budynki wyższe niż 10 metrów.>>> Ale nie są to przecież żadne nowe regulacje - ten przepis obowiązuje tam bez przerwy od kilkudziesięciu lat, od kiedy tylko w Redzikowie działało lotnisko. Pzdr
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  Trump zwycięzy, zadnej tarczy nie będzie. Terroryzm magicznie zniknie jak Trump wygra wybory. Kto się zakłada?
  już oceniałe(a)ś
  8
  2
  trump nastanie i tarczy nie będzie. Terroryzm magicznie zniknie jak Trump wygra wybory. Kto się zakłada?
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Tarcza moze sie przydac. Israel grozi, ze wytrzeli glowice atomowe na stolice europejskie. Wyszukaj w necie "opcja Samson"
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  To jest rodzaj okupu jaki niewolnik składa okupantowi , żeby ten dał szanse zrobić karierę celebrytom "dobrej zmiany". Takie to podłe czasy tyrani globalizmu.
  już oceniałe(a)ś
  4
  4
  Slajdy beznadzieja. Ciut więcej informacji wojskowych, czy ten system będzie mógł zestrzeli np. ruskie iskandery. Natomiast sam fakt budowy bazy bardzo cieszy. Rosji się nie pozbędziemy, ale silny sojusznik i jego trwała infrastruktura wojskowa to dla nas skarb.
  już oceniałe(a)ś
  6
  8
  Amerykańskie normy są pisane pod przemysł i korporacje. Argument, że coś działa w USA, albo w amerykańskim wojsku (gdzie chyba nie ma żadnych norm), jest słaby.
  już oceniałe(a)ś
  6
  12
  Spoko, zanim dokończą budowę Polska będzie już w ZBiR, a Rydzyk będzie odbierał najwyższe odznaczenie na Kremlu z rąk samego Władimira Władimirowicza w asyście Patriarch Moskwy i Wszechrusi.
  już oceniałe(a)ś
  2
  9