Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Ale po co w ogóle jechać nad Bałtyk? Standard usług wciąż mizerny, ceny kosmiczne, pogoda niepewna, wszechobecna tandeta, łupiąca muzyka itd. Za niewiele większe pieniądze można pojechać do skromnego hotelu w Grecji czy Turcji z dwoma posiłkami. Trzeba tylko poszukać. No i znać chociaż podstawy jakiegoś języka obcego.
  @ismalia Terroryzm
  już oceniałe(a)ś
  1
  9
  @ismalia Na weekend też proponujesz do Grecji lub Turcji?? Szerokiej drogi albo wysokich loków!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po co podajecie takie informacje. Miejscowi wiedzą jak dojechać, a Warszawka niech sobie stoi.
  @bolec71 otóż właśnie; dlaczego robicie pod górkę miejscowym ? dla przypomnienia może któryś z redaktorków zapomniał: to miejscowi są Waszymi stałymi czytelnikami, to miejscowi klikają na strony i dzięki temu wzrasta oglądalność reklam i Was nie zwalniają jakaś solidarność im się należy obywatelu mm
  już oceniałe(a)ś
  8
  13
  @bolec71 Jestem Warszawiakiem. Przejazd "na skrót" znam od mojego pierwszego wyjazdu do Jastarni, Tylko frajerzy stoją w korkach. Ale po co takie tajemnice podawać frajerom na tacy? Błąd!
  już oceniałe(a)ś
  2
  8
  @bolec71 niech sobie stoi, a z kogo będziecie kołki żyli jak oni na drogach stać będą?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @bolec71 bolec71 - typowy "gościnny" nadmorski tubylec. Ta Warszawka (oraz Małopolska, Śląsk, Podkarpacie itd.) daje zarobić wielu ludziom, którzy żyją z krótkiego sezonu. Spróbuj połączyć kropki...
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @ismalia Takich tam niestety pełno :-( 2 lata temu mieliśmy bardzo fajną kwaterę, w niedużym domku z kilkoma pokojami, było kameralnie i bardzo miło. W internecie same pozytywy i rzeczywiście tak było. Pokój na pobyt w tym samym miejscu w ubiegłoroczne wakacje rezerwowałem już w grudniu! Niestety w międzyczasie właścicielka chyba zaraziła się "gościnnością" od jakichś sąsiadów :-( Rok temu na "pokoje" była już przerobiona piwnica (!!!), ścisk, tłok, problemy z wjazdem i wyjazdem samochodem, problemy z trzymaniem rowerów (na wszystkie rowery, wózki, leżaki itp zamiast dużej piwnicy była szopa 4 m^2), brak ciepłej wody po godz. 21. Do tego fochy właścicielki. Pozytywne komentarze w internecie się skończyły.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @zartiepl PS. Właśnie sprawdziłem zdjęcia w internecie, w tym roku szopy już nie ma, jest postawiona następna "kwatera".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @pam_pa_ram_pam Innym Warszawiakom nie podpowiesz. Boś nie Warszawiak. Słoju.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @bolec71 Żałosna jest ta "gdańska" zawiść wobec "warszawki", jednostronna, Warszawiacy maja to w dupie, ale mi Gdańszczaninowi z Mazowsza jest przykro...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Jak dojechać nad morze, by nie utknąć w kilkukilometrowych korkach? Jak? Bardzo prosto: przesadzić 4L w pociąg - żaden nie jedzie nie tylko 5, ale nawet 3 godzin.
  @ax222 Z bagażami na 2 tygodnie pobytu (a nad Bałtykiem trzeba być przygotowanym zarówno na 2 tygodnie upału jak i na 2 tygodnie zimna i pluchy) oraz rowerami? Powodzenia! Pozdrowienia ze środkowej Polski i do zobaczenia w sierpniu na Półwyspie!
  już oceniałe(a)ś
  4
  16
  @zartiepl Są i pociągi z głębi Polski. Da się, byle być mężczyzną, a nie waflem przerażonym dwiema walizami.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @ax222 Podróż z dwoma przesiadkami, komfort na miarę XXI wieku. Rowery też mam zapakować do walizek?
  już oceniałe(a)ś
  1
  3
  @zartiepl Znaczy się: mężczyzną tutaj jestem ja. Jakoś dałem radę.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @ax222 Dałeś radę zapakować rowery do walizek? Gratuluję siły, rozumu niekoniecznie.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. ... i jestem w domu, to znaczy na Helu.
  @demokrex W Helu
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @24jannormalny in hell
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Te rady to sobie....... Chcesz być bez stresu i korków na półwyspie? Tak wyjedź by być w Tczewie o 4-5 rano. O tej godzinie - a jeżdżę tak od lat nie ma korków.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  A po co koniecznie na Hel?
  już oceniałe(a)ś
  7
  3
  A może tak prom samochodowy z Gdańska na Hel ? Ludzie to już dawno wymyśli :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Amfibią.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0