Więcej
  Komentarze
  Andersia Tower w Poznaniu - 102 m (wysokość całkowita), 84 m (wysokość do dachu) K1 w Krakowie - 105 m (wysokość całkowita), 88 m (wysokość do dachu) Biurowiec Wojewódzki w Katowicach - 105 (wysokość całkowita), 90 m (wysokość do dachu) Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim - 106 m (wysokość całkowita), 70 m (wysokość do dachu) Collegium Altum w Poznaniu - 106 m (wysokość całkowita), 83 m (wysokość do dachu) Akademik Kredka we Wrocławiu - 110 m (wysokość całkowita), 85 m (wysokość do dachu) Altus w Katowicach - 125 m (wysokość całkowita), 106 m (wysokość do dachu) Pazim w Szczecinie - 128 m (wysokość całkowita), 92 m (wysokość do dachu) Sea Towers w Gdyni - 142 m (wysokość całkowita), 125 m (wysokość do dachu) Sky Tower we Wrocławiu - 212 m (wysokość całkowita), 206 m (wysokość do dachu)
  @otopolskiepieklo Dzięki!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  W okolicach Sky Tower mialo powstac "Centrum Poludniowe", w sklad ktorego mialo wejsc kilka wiezowcow. Powstal jeden, ktory jednym przypomina szara rure a innym fallusa a wokol niego stawiane jest pieciopietrowe blokowisko. Jadac od strony Trzebnicy mozna zobaczyc panorame Wroclawia: Most Redzinski, Sky Tower i trzy kominy elektrocieplowni...
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Szkoda że okolice niektórych wieżowców wyglądają jak po wybuchu bomby - dotyczy Sky Tower i Sea Towers
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Niebawem dołączy Olivia Star 156 m.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To tylko początek tego developerskiego budowlanego badziewia! Od lat nie ma żadnych planów zagospodarowania przestrzennego! Nie mar jak np. dla Czarneckiego zamianę projektu, co uczyniło tzw. Sky Tower najbrzydszą budowlą w POlsce
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Cudownie, naród chce jeszcze więcej wieżowców! To jest miara postępu, a nie jakieś tam nakłady na naukę i innowacje, nie zasobność portfela zwykłego obywatela czy średni poziom życia! Chcemy więcej wiezowców o tak pięknych sylwetkach jak penisowy skaj tałer we Wrocławiu!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakoś to wszystko tak opisane że nie wiadomo o co chodzi do końca
  @Pawel Brzana Chodzi o to, że Sky Tower jest najwyższy, ale coś takiego podane wprost nie przeszłoby nikomu w Warszawie przez gardło.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1