Więcej
  Komentarze
  Spółkę z Petru założy? Śmieszny by był..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie pojmuje Polakow. PO prostu nie pojmuje! Marta kaczynska tylko dlatego,ze byla corka najgorszego prezydenta od 1989r. Osoba niewiarygodna co do ojcostwa wlasnych corek..etc. Ma zwracac uwage politykow? Ktos oszalal,ale napewno nie ja. To jest karaj katolicki? To jest kraj feudalnych niewolikow co widac po zlikwidowaniu Trybunalu Konstytucyjnego oraz "WALCA" PISU PO KONSTYTUCCJI! nIE MAMY PREZYDENTA, PREMIERA ! Mamy celebryte J.K posla partii... Nie wstyd to tak ambitnemu narodowi ? Smutne. Przerazajace.
  @wh2015 Pytaj gazetę, bo Marta się na listę nie prosiła..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ewa Lieder, pani, która zniszczyła fajny ruch obywatelski, a potem rozwaliła bardzo aktywne i fajne zalążki struktur Nowoczesnej na Pomorzu. Niekreatywna, kłótliwa, niezdolna do współpracy. Moze się ogarną i wystawią kogoś innego na lidera w Gdańsku, bo na razie kiepsko to wygląda.
  @kptwuwuzel A może Nowoczesnej o to chodzi, by takie niekomunikatywne jednostki windować na liderów? PO dokładnie takich samych ma posłów i senatorów, im bardziej odrealniony od świata, arogancki, kłótliwy czy głupkowaty, tym większą karierę robi. Tak to już jest w polityce. Dlatego mądrych ludzi tam niewiele.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  N.jest słaba słabością liderki na pomorzu. Gdakanie to nie wszystko. ale pożyjemy zobaczymy.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0