Więcej
  Komentarze
  Deweloperzy i władze miasta mają wnosie opinie i wiedzę architektów i urbanistów (jan Gehl np.), tzn. jak chce się mieć ładne miasto, przyjazne dla mieszkańców to budynki nie powinny być wyższe niż 5 pięter. A tutaj takie dwa kwachy wybudują ja wrzody na tyłku będą przeszkadzać.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdynia tak aspiruje i aspiruje do bycia prawdziwym miastem (gdyński "sental park", teraz wieżowce!), a jak się patrzy na tereny przy dworcu to zgroza ogarnia... Gdyńscy urzędnicy to się chyba lubują w takich pozorowanych działaniach: "Jak wybudujemy 12 piętrowe klocki (szał, 12 pięter!), to bezdomni śpiący na Skwerze, będą mniej śmierdzieć, nie będą straszyć turystów i turyści zaczną ich dokarmiać!". Szczurek może by się skupił na rządzeniu miastem, a nie na ciągłym podlizywaniu pisuarom.
  @3miastowy A gdzie ja napisałem, że to Szczurek buduje? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem??? Kolejne wcielenie sojowej / kochanki.dorna?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przede wszystkim należy zabudować i uporządkować tereny przed dworcem kolejowym. Pierwsze wrażenie po przyjeździe do każdego miasta jest najważniejsze...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0