Więcej
  Komentarze
  Coś się wam pomyliło. W Warszawie dochody wyniosły 87 mln zł.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W Gdyni pełna opłata obowiązuje za samochody elektryczne ..nawet tej zachęty dla ekologi nie ma www.molendiep.pl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  taka ciekawostka: Abonament parkingowy mieszkanca w Gdyni: 30 zl miesiecznie Abonament parkingowy mieszkanca w Warszawie: 30 zl rocznie dziekuje
  @leparis Ale dzieki temu mozna w Gdyni bez problemu znalezc miejsce parkingowe, a nie ze ludzie przyjezdzaja do pracy samochodem, staja na parkingu publicznym i zajmuja miejsce przez osiem godzin pobytu w pracy. Ja jestem jak najbardziej za takim system platnego parkowania jak jest w Gdyni - pierwsze pol godziny - 80 groszy, a pozniej juz jest znacznie drozej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tek czy ty umiesz czytac ze zrozumieniem ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdańsk: W 2016 roku przychody z opłat za postój samochodów w SPP wyniosły 5,5 mln zł.
  @sannaa Wynika z tego, że to śmieszna kwota w skali budżetu. Parkomat kosztuje około 20 tys zł. Po ilu godzinach parkowania za 3zł się zwróci? Odliczmy dni świąteczne, soboty, niedziele i powszednie po g.17. Co z tego wynika - nie chodzi o zarabianie - bo to nie jest możliwe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @hlynurbjorn Wynika z tego, że płatne miejsca parkingowe nie są po to aby miasto na nich zarabiało tylko po to, że jak wjedziesz do centrum załatwić sprawę to masz jako takie szanse (za opłatą) postawić samochód w miarę blisko swojego miejsca docelowego.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0